• Nieruchomości na sprzedaż

3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 91m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 880 000 PLN
  • MiastoBiałystok
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkanie o powierzchni 91,07 m2 położone w spokojnej okolicy na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Osiedle zamknięte, monitorowane. Idealne dla rodzin jak i pod inwestycje.

Układ:
- otwarty salon z wyjściem na duży balkon w stylu loggia,
- 2 niezależne pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka z wanną i WC,
- przestronny korytarz z szafą w zabudowie oraz garderoba.

Dodatkowe atuty: do mieszkania przynależy piwnica 4,43 m2, mieszkanie remontowane w 2025. Wyposażenie wykonane z wysokiej jakości materiałów - kamienne blaty, drewniane meble głównie w zabudowie oraz drewniana podłoga. W łazience ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo możliwość dokupienia garażu.
Lokalizacja: osiedle zamknięte, monitorowane z placami zabaw oraz terenami zielonymi, położone z dala od głównej drogi zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie szybki dostęp do centrum, linie 7,18, 24. 

Zapraszam do kontaktu oraz prezentację.

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15867018
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:22 (5 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Podlaskie, Białystok, Bacieczki ,
Magdalena Drozdowska

Magdalena Drozdowska

+48XXXXXX353
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Białystok, Bacieczki

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15867018

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

880 000 PLN

9 670 zł/m2
Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

Magdalena Drozdowska

+48696999353

Główne cechy:

  • Powierzchnia 91m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2010

Opis - 3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle

Układ:
- otwarty salon z wyjściem na duży balkon w stylu loggia,
- 2 niezależne pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka z wanną i WC,
- przestronny korytarz z szafą w zabudowie oraz garderoba.

Zapraszam do kontaktu oraz prezentację.

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15867018
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:22 (5 dni temu)