• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Bacieczki

Znalezionych ofert: 11

15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15840178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26770789 15840178 Działka usługowa 1 151 m² – Białystok Bacieczki – 50% zabudowy Na sprzedaż działka usługowa 1 151 m² w Białymstoku – Bacieczki, objęta MPZP 3.2U,MN. Teren płaski, o regularnym kształcie, z pełnym uzbrojeniem. Największy atut: możliwość zabudowy do 5...

Białystok (Bacieczki), Produkcyjna

1 199 000 PLN (1 042 zł/m2)

-
-
1151 m2
-
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977
15473587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Produkcyjnej - oznaczenie działki MN,U 19366406 15473587 Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 657 m², zabudowaną domem o metrażu ok. 100 m², wymagającym generalnego remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku i posiada bezpośredni zjazd z asfa...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
100 m2
-
15851489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu Bacieczki 27012949 15851489 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 położony na działce 430m2 położony na Osiedlu Bacieczki ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

750 000 PLN (4 167 zł/m2)

7
-
180 m2
1982
15851527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja, niska cena! Dom na Bacieczkach. 27012956 15851527 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu ofertę dużego DOMU - BLIŹNIAKA na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchom...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Dobra inwestycja 27012955 15851490 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.PILNE - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży DOMU z prowadzonym BIZN...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
14962637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5651143 14962637 Polecamy dom murowany z 1997 roku w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia użytkowa 350m2, trzy kondygnacje. Stolarka okienna pcv, dach pokryty blachodachówką. Działka o powierzchni 863m2, ogrodzona i zagospodarowana...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

12
-
360 m2
-
15852779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bacieczki ładny dom, 6 pok. 270 m, działka 800 m 27040113 15852779 REZERWACJA !Reprezentacyjny i bardzo klimatyczny dom (6 pokoi) o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż, położony na osiedlu Bacieczki, na dużej i ładnie zaaranżowanej działce o powierzchni 800 m2, w otoczeniu zieleni. Podjazd wykonany z kostki bruk...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 075 000 PLN (3 359 zł/m2)

6
2
320 m2
1990
15823344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26615006 15823344 Opis inwestycji – Nowoczesny budynek usługowo-magazynowy z funkcją biurowo-handlową Białystok Nowoczesny, wielofunkcyjny budynek usługowo-magazynowy z częścią biurowo-handlową, zlokalizowany w granicach administracyjnych Białegostoku, stanowi ideal...

Białystok (Bacieczki), Produkcyjna

8 100 000 PLN (4 558 zł/m2)

1
-
1776.94 m2
2016
13995546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2306950 13995546 Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną, łazienka, dwa pokoje. Piętro- 3 pokoje, garderoba, duża łazien...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 000 PLN (4 444 zł/m2)

6
-
450 m2
-