• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 51m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 310 000 PLN
  • MiastoCzęstochowa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Sprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej części na garderobę i loggii. Posiada również pomieszczenie przynależne - komórkę w piwnicy. Ekspozycja okien wschód-zachód.
Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kosmicznej w bezpośredniej bliskości sklepów, przedszkoli, szkół, przychodni, paczkomatów itp.
Jest to teren dobrze skomunikowany z dostępem do parkingów osiedlowych, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych.
Opłaty do spółdzielni wynoszą 710zł. Osobny licznik prądu i gazu.
Ogrzewanie miejskie nieopomiarowane, ciepła woda z pieca gazowego typu Junkers.
Istnieje możliwość założenia Internetu szerokopasmowego.
W razie pytań lub umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny.
Telefon: XXXXX415 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15867872
  • Data publikacji: 15 maja 2026 02:28 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Śląskie, Częstochowa ,
Wojciech

Wojciech

+48XXXXXX415
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Częstochowa

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15867872

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

310 000 PLN

6 078 zł/m2
Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

Wojciech

+48508128415

Główne cechy:

  • Powierzchnia 51m2
  • Pokoje 2

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Istnieje możliwość założenia Internetu szerokopasmowego.
Telefon: 508128415

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15867872
  • Data publikacji: 15 maja 2026 02:28 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 3