• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 105m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 280 000 PLN
  • MiastoMilanówek
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka.

Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej dzielnicy, składają się:

- duży salon z balkonem
- dwie duże sypialnie (jedna z kominkiem)
- Łazienka
- Kuchnia
- hol z dużą szafą

Dodatkowo:
- garaż z roletą na pilota
- przestrzeń gospodarczo-magazynowa na drewno kominkowe itp. z ogródkiem
- obszerna piwnica (3 pomieszczenia)

Mieszkanie przeszło remont generalny w 2018 roku z wymianą wszystkich instalacji ( elektrycznej, hydraulicznej , kanalizacyjnej, gazowej, wentylacji kominowej ) i wymianą stolarki drzwiowej. Ocieplenie stropu z wełny mineralnej oraz wymianę pokrycia dachowego ( powlekana blacha trapezowa). Wszystkie dokumenty potwierdzające wykonane prace do wglądu.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Milanówek
Cena: 1 280 000 zł ( 12 117 zł/m2 )

Powierzchnia: 105,64 m2,
Piętro: 1 / 1

POKOJE:
Liczba pokoi: 3,

ogródek 38 m2, balkon

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

Nad jakością obsługi oferty czuwa pan Adach Paweł - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 11655

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888406
  • Data publikacji: 8 maja 2026 15:40 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 1

Mapa

Mazowieckie, Milanówek ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Milanówek

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15888406

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 280 000 PLN

12 190 zł/m2
Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Powierzchnia 105m2
  • Pokoje 3

Opis - Mieszkanie

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka.

- duży salon z balkonem
- dwie duże sypialnie (jedna z kominkiem)
- Łazienka
- Kuchnia
- hol z dużą szafą

Dodatkowo:
- garaż z roletą na pilota
- obszerna piwnica (3 pomieszczenia)

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja: Milanówek
Cena: 1 280 000 zł ( 12 117 zł/m2 )

Powierzchnia: 105,64 m2,
Piętro: 1 / 1

POKOJE:
Liczba pokoi: 3,

ogródek 38 m2, balkon

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888406
  • Data publikacji: 8 maja 2026 15:40 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 1