• Nieruchomości na sprzedaż

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 61m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 829 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1928

Opis szczegółowy

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,77 m², położone w samym centrum Wrzeszcza. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia lub dla inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem.

Atuty nieruchomości:
- funkcjonalny układ,
- niezależna kuchnia z oknem,
- kapitalna lokalizacja,
- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,
- pełne zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy,
- duża piwnica o pow. 6m2

W skład mieszkania wchodzą:
-przestronny salon
-trzy oddzielne pokoje mogące pełnić funkcję sypialni, gabinetu lub pokoju dziecięcego
-oddzielna, jasna kuchnia
-łazienka z oknem

Charakterystyka:
Wszystkie pomieszczenia posiadają duże okna, dzięki którym do wnętrza wpada duża ilość naturalnego światła, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień.
Mieszkanie oraz woda ogrzewane są 2 letnim piecem gazowym dwufunkcyjnym marki Viessmann.
W lokalu została wymieniona instalacja gazowa, hydrauliczna oraz elektryczna. Podłogi i drzwi są z oryginalnego, świetnie zachowanego drewna.

Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 6m2 a mieszkańcy klatki posiadają możliwość korzystania z ogólnodostępnego strychu.

Czynsz administracyjny około 450zł.

Budynek:
Budynek z 1928r. został ocieplony, a dodatkowo wykonano izolację piwnicy, co pozytywnie wpływa na efektywność energetyczną nieruchomości.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska - w cenionej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Kościuszki.
W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, restauracje, szkoły oraz tereny zielone. Bliskość przystanków tramwajowych, autobusowych oraz stacji SKM zapewnia szybki i wygodny dojazd do Śródmieścia, innych dzielnic miasta oraz nad morze.

To lokalizacja łącząca miejski komfort życia z wysokim potencjałem inwestycyjnym.

Zapraszam na prezentację już dziś!
Przemysław Jabłoński
Nr. oferty PH586061

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888995
  • Data publikacji: 11 maja 2026 10:22 (13 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz ,
Przemysław Jabłoński

Przemysław Jabłoński

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Wrzeszcz

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15888995

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

829 000 PLN

13 590 zł/m2
Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 61m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1928

Opis - 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

Atuty nieruchomości:
- funkcjonalny układ,
- niezależna kuchnia z oknem,
- kapitalna lokalizacja,
- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,
- pełne zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy,
- duża piwnica o pow. 6m2

Czynsz administracyjny około 450zł.

Budynek: