• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 113.1m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 499 900 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1998

Opis szczegółowy

Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że „to może być to”. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta — mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, funkcjonalność i lokalizację, o której trudno mówić inaczej niż: strategiczna.

Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu — kawa w przestronnym salonie, dzieci szykujące się do szkoły, a metro… praktycznie pod domem. Brzmi jak plan idealny? Tutaj to codzienność.

To dwupoziomowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o rodzinie, która potrzebuje przestrzeni, ale też sprytnego podziału funkcji. Dolny poziom naturalnie staje się sercem domu — znajdziesz tu duży, jasny salon, w którym toczy się życie, ale też dodatkowy pokój, idealny jako gabinet, pokój gościnny lub przestrzeń dla dziecka. Obok funkcjonalna kuchnia oraz oddzielna toaleta dla gości — rozwiązanie, które docenia się szybciej, niż można się spodziewać.

Górna kondygnacja to już prywatna strefa domowników — dwa ustawne pokoje, które z łatwością można dopasować do potrzeb rodziny, oraz duża łazienka z oknem. To właśnie ona daje ogromne możliwości aranżacyjne — od komfortowej łazienki po pełnoprawny pokój kąpielowy, który stanie się domowym azylem po długim dniu.

Całość dopełnia funkcjonalny układ, który nie tylko dobrze wygląda na papierze, ale przede wszystkim sprawdza się w codziennym życiu — a to, jak wiadomo, największa wartość.

Osiedle jest zamknięte, monitorowane i zadbane — z wyraźnie działającą spółdzielnią, która dba o standard (aktualnie prowadzone są remonty balkonów). Klatki schodowe są utrzymane w bardzo dobrym stanie, a dostępna infrastruktura i miejsca postojowe dodatkowo podnoszą komfort mieszkańców.

Lokalizacja? Tu trudno o kompromisy.
Zakupy zrobisz dosłownie „po drodze” — Lidl, Biedronka czy Kaufland są w zasięgu krótkiego spaceru. Większe wypady? Wystarczy jedna stacja metra, by znaleźć się w Wola Parku.

Dla tych, którzy cenią równowagę — Bemowo od lat uchodzi za jedną z bardziej zielonych części Warszawy. Park Górczewska, ścieżki rowerowe, place zabaw i przestrzeń do spacerów są na wyciągnięcie ręki.

I wreszcie — komunikacja, czyli punkt, który często decyduje o „być albo nie być”.
Metro Bemowo znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od budynku. Do centrum dojedziesz w około 15 minut, a do Ronda Daszyńskiego w 10. Do tego tramwaje, autobusy i szybki wyjazd na trasę S8 — wszystko układa się w naprawdę wygodny system codziennych przemieszczeń.

Na koniec warto dodać coś, co inwestorzy lubią najbardziej — potencjał. Ta część Bemowa rozwija się dynamicznie, a bliskość metra realnie wpływa na wzrost wartości nieruchomości i wysoki popyt na wynajem.

Podsumowując — to mieszkanie to trochę jak dobrze zaprojektowany plan dnia: wszystko ma swoje miejsce, działa i… po prostu ułatwia życie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889002
  • Data publikacji: 11 maja 2026 22:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Film:

Wirtualna wizyta:

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo ,
Ewa Świst

Ewa Świst

+48XXXXXX411
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889002

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 499 900 PLN

13 262 zł/m2
Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Ewa Świst

+48727177411

Główne cechy:

  • Powierzchnia 113.1m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 1998

Opis - Mieszkanie