• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 247

15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15891014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884623 15891014 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7E w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Bemowa, tuż przy Fortach Bema. To nieruchomość, kt...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
55 m2
2006
15793977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060368 15793977 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,60 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Bemowo przy ulicy Apenińskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku. Dzięki korzystnemu usytuowaniu mi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (18 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2006
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy — na pograniczu Woli i Bemowa, w pobliżu Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo.Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15888376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811177 15888376 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Karabeli 13 na warszawskim Bemowie – jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części tej dzielnicy.To miejsce, które doskonal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 891 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15890638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882702 15890638 Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb.To propozycja dla osób, które szukają now...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 172 zł/m2)

3
2
66.57 m2
2024
15848939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952432 15848939 Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m² z dużym balkonem na warszawskim Bemowie.Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na III piętrze w budynku z 2015 roku, na zamkniętym i chronionym osiedlu.Mieszkanie j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 435 000 PLN (19 931 zł/m2)

3
2
72 m2
2015
15889796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862111 15889796 Ustawne 3 pokoje Świetny układ Cisza, zieleń i metro BemowoNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,7 m², położone na 3. piętrze kameralnego, zadbanego budynku na Bemowie.To idealna propozycja dla...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1994
15862892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233931 15862892 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m², znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku.Ekspozycja na stronę zachodnią.Lokal wymaga remontu.Powierzchnie pomieszczeń:- salon – 20 m²- pokój – 11,5 m²- kuchnia – 7,5 m²- łazienka – 2,6 m²- WC – 1,6 m²...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1978
15832082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934884 15832082 Mieszkanie 57.24 m umiejscowione na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2003 roku. Układ mieszkania :- 2 pokoje, - oddzielna kuchnia z oknem, - 2 łazienki (wanna, prysznic), - hall.- duży taras .Stan techniczny mieszkania , do odświeżenia , ewentualnego...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (15 182 zł/m2)

2
2
57.24 m2
2003