• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 68m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 420 000 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy1890

Opis szczegółowy

Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m²( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu Placu Piastowskiego, licznych sklepów i punktów usługowych.
Do ulicy Gdańskiej zaledwie 10 minut spacerem.
Lokal składa się z:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
- dwóch sypialni,
- przedpokoju,
- łazienki z wc.
Wejście do jednego z pokoi prowadzi bezpośrednio z salonu, co daje możliwość wykorzystania jego jako sypialni, gabinetu lub pokoju dziecięcego.
Dużym atutem nieruchomości są okna dachowe, dzięki którym wnętrze jest doskonale doświetlone przez cały dzień. Mieszkanie jest słoneczne, przytulne i daje poczucie przestrzeni.
Wysokość pomieszczeń: nad częścią kuchenną: 3,45 m, pozostałe pomieszczenia: 2,75 m.
Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia i nie wymaga remontu.
Lokal jest częściowo umeblowany. Jeden z pokoi przygotowany jest do położenia na podłodze wykładziny, parkietu lub paneli.
Na zdjęciach zaprezentowano przykładową wizualizację wnętrza. z wykorzystaniem istniejących mebli.
Stan prawny: odrębna własność lokalu.
Ogrzewanie: piec gazowy obsługujący całą kamienicę.
To idealna propozycja dla osób szukających klimatycznego mieszkania z dużą ilością światła, w centrum miasta, a jednocześnie z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Czynsz na 1 osobę 1100 zł.

Polecam i zapraszam na prezentację.

--------------------------

Podobne oferty i więcej zdjęć na . Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz‎, tel. 52XXXXX-46.
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889015
  • Data publikacji: 11 maja 2026 10:52 (12 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Śródmieście ,
Agnieszka

Agnieszka

+48XXXXXX650
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889015

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

420 000 PLN

6 176 zł/m2
Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Agnieszka

+48500191650

Główne cechy:

  • Powierzchnia 68m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1890

Opis - Mieszkanie

Do ulicy Gdańskiej zaledwie 10 minut spacerem.
Lokal składa się z:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
Stan prawny: odrębna własność lokalu.
Ogrzewanie: piec gazowy obsługujący całą kamienicę.

Czynsz na 1 osobę 1100 zł.

Polecam i zapraszam na prezentację.

--------------------------

Podobne oferty i więcej zdjęć na www.ojczenasz.com. Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz‎, tel. 52 321-10-46.