• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 25m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 196 535 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej.

Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy.
Stan techniczny: wymienione instalacje i okna.
kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem.
Powierzchnia: 25,2 m².
Dodatkowo: piwnica w cenie mieszkania.
Planowane oddanie: 3 kwartał 2026
Nowoczesna inwestycja.

Posiadamy więcej ciekawych układów i metraży w tej inwestycji.

Po więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Andrzej (licencja nr: 777)

--------------------------

Podobne oferty i więcej zdjęć na . Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz‎, tel. 52XXXXX-46.
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889016
  • Data publikacji: 11 maja 2026 10:52 (12 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Śródmieście ,
Andrzej

Andrzej

+48XXXXXX522
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889016

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

196 535 PLN

7 861 zł/m2
Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Andrzej

+48510058522

Główne cechy:

  • Powierzchnia 25m2
  • Pokoje 2

Opis - Mieszkanie

Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy.
Stan techniczny: wymienione instalacje i okna.
kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem.
Powierzchnia: 25,2 m².
Dodatkowo: piwnica w cenie mieszkania.
Planowane oddanie: 3 kwartał 2026
Nowoczesna inwestycja.

Po więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu

--------------------------

Podobne oferty i więcej zdjęć na www.ojczenasz.com. Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz‎, tel. 52 321-10-46.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889016
  • Data publikacji: 11 maja 2026 10:52 (12 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2