• Nieruchomości na sprzedaż

Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 50m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 300 000 PLN
  • MiastoZakopane
  • Rok budowy2012

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, górski klimat oraz komfort nowoczesnego apartamentu gotowego do zamieszkania.

Nieruchomość znajduje się na wysokości ponad 1000 m n.p.m., co zapewnia czyste, świeże powietrze oraz wyjątkowy mikroklimat. Z balkonu rozciąga się panoramiczny widok na Giewont i Kasprowy Wierch, a bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do życia, jak i wypoczynku przez cały rok.

Najważniejsze atuty:

Dwupoziomowy apartament z widokiem na Tatry
Panorama na Giewont i Kasprowy Wierch
Kominek tworzący wyjątkowy górski klimat
Apartament w pełni umeblowany i wyposażony
System Smart Home do sterowania ogrzewaniem
Przygotowanie pod ładowarkę samochodu elektrycznego

Budynek:
Apartament znajduje się w kameralnym budynku położonym w spokojnej części Cyrhli, bezpośrednio przy wejściu na szlak prowadzący na Wielki Kopieniec. Do lokalu przypisane jest wygodne miejsce postojowe w hali garażowej, które zapewnia komfort użytkowania niezależnie od pory roku. Nieruchomość została wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak system Smart Home umożliwiający zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz przydział mocy 27 kW pozwalający na montaż prywatnej ładowarki Wallbox dla samochodu elektrycznego. Forma własności to pełna własność z księgą wieczystą.

Lokalizacja:
Cyrhla to jedna z najbardziej cenionych części Zakopanego - spokojna, zielona i położona z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta i Krupówek. Bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych, lasów oraz terenów spacerowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników gór, aktywnego wypoczynku oraz osób ceniących ciszę i kontakt z naturą. To nieruchomość, która doskonale sprawdzi się zarówno jako prywatny apartament w górach, jak i gotowy produkt inwestycyjny o wysokim potencjale najmu krótkoterminowego.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji apartamentu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy nieruchomość na żywo.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889172
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:52 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Małopolskie, Zakopane ,
Mateusz Kozikowski

Mateusz Kozikowski

+48XXXXXX464
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Zakopane

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15889172

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 300 000 PLN

26 000 zł/m2
Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

Mateusz Kozikowski

+48537176464

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2012

Opis - Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV

Najważniejsze atuty:

Dwupoziomowy apartament z widokiem na Tatry
Panorama na Giewont i Kasprowy Wierch
Kominek tworzący wyjątkowy górski klimat
Apartament w pełni umeblowany i wyposażony
System Smart Home do sterowania ogrzewaniem
Przygotowanie pod ładowarkę samochodu elektrycznego