• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 64m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 858 896 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2027

Opis szczegółowy

PL/UA/Ru

Bez podatku PCC-2%
Funkcjonalne 3 pokoje z loggią | 64,8 m² | Nad Odrą | Premium

Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej inwestycji we Wrocławiu i jest oddawana w standardzie deweloperskim, co pozwala na aranżację wnętrz według własnego projektu.
To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu, par pracujących zdalnie oraz inwestorów lokujących kapitał w nieruchomości premium.
Układ pomieszczeń (64,8 m²)
Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i brak marnowania przestrzeni:
Salon: Przestronny i słoneczny, z miejscem na dużą sofę oraz stół jadalniany.
Kuchnia: Osobna, z możliwością częściowego lub całkowitego otwarcia na salon.
Sypialnia 1: Komfortowa sypialnia główna.
Sypialnia 2: Idealna jako pokój dziecięcy lub gabinet do pracy.
Łazienka: Ustwna, z miejscem na wannę.
Osobne WC: Zwiększające komfort przy większej liczbie domowników.
Przedpokój: Z miejscem na szafy wnękowe.
Loggia (ok. 6,7 m²): Duża przestrzeń rekreacyjna, dostępna z salonu.

Najważniejsze atuty inwestycji:
Lokalizacja nad Odrą: Prestiżowe osiedle tuż przy rzece, łączące industrialną architekturę z terenami zielonymi.
Infrastruktura dla mieszkańców: Klub fitness, chillout room, prywatny klub kajakowy oraz kino letnie na terenie osiedla.
Komfort i styl: Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie, a nowoczesne części wspólne podkreślają wysoki standard inwestycji.
Doskonała komunikacja: Szybki dojazd do centrum dzięki rozbudowanej sieci tramwajowej i ścieżkom rowerowym.
Informacje techniczne
Powierzchnia: 64,8 m²
Piętro: 2 z 4 z windą
Termin realizacji: II kwartał 2027 r.
Oferta: Dostępne również inne metraże i układy (1-4 pokoje) w tej samej lokalizacji.

Oferujemy pełne wsparcie przy formalnościach oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Z poważaniem,
agentka Inna Aldukhova
tel.: XXXXX880
e-mail:

Licencjonowany pośrednik nieruchomości
nr licencji 29069

--

Dostępne są również inne oferty z rynku pierwotnego na terenie całego Wrocławia.
Pomagam w doborze mieszkań dopasowanych do potrzeb - zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Oferujemy również bezpłatną pomoc własnego doradcy kredytowego.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz przeprowadzamy klientów przez cały proces finansowania.

--
Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz pozostałych przepisów prawa. Informacje przekazywane przez KNP Sp. z o.o. uznaje się za rzetelne, jednak nie stanowią gwarancji i powinny zostać zweryfikowane przez zainteresowanego.

Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: 33-MS-cFNFpC6wGw/2/5 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890487
  • Data publikacji: 13 maja 2026 15:22 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście ,
Inna Aldukhova

Inna Aldukhova

+48XXXXXX880
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Śródmieście

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15890487

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

858 896 PLN

13 420 zł/m2
Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Inna Aldukhova

+48726312880

Główne cechy:

  • Powierzchnia 64m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2027

Opis - Mieszkanie

PL/UA/Ru

Bez podatku PCC-2%

Układ pomieszczeń (64,8 m²)
Sypialnia 1: Komfortowa sypialnia główna.