• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 530

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15757552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25302830 15757552 Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standardOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja położona na w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2025
15861977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221038 15861977 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otoc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 670 504 PLN (30 373 zł/m2)

3
2
55 m2
2025
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15881073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27622378 15881073 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu AGD, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi preferencjami.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone w półn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 054 235 PLN (13 178 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15779774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788991 15779774 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem!Otoczenie nieruchomości:Tarnogaj to dynamicznie rozwijające się osiedle Wrocławia. Blisk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

766 458 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019