• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 503

15853711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na park. Gotowe do odbioru. 27054703 15853711 BEZ PROWIZJI I PCCDo sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul. Królewieckiej.Mieszkanie gotowe do odbioru.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ-pokój z ane...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 129 PLN (12 323 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15858107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród, taras. Wktótce klucze. 27139087 15858107 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 782 PLN (11 590 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15758521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-poziomowe, klima, duży taras, parking w cenie 25323346 15758521 GOTOWE DO ODBIORUBEZ PCCBEZ PROWIZJI Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie!Budynki typu zabudowa szeregowa. Na dole mieszkanie z ogrodem, na górze mieszkanie 2-p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 275 000 PLN (10 625 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15682728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne,zadbane, spokojna okolica 23885299 15682728 Polecam zadbane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jagodno.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ-salon z aneksem kuchennym-sypialnia-łazienka-przedpokój-balkon (wyjście z salonu oraz z sypialni)Do mieszkania przynależy miejsce pos...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (14 043 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15396585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartamentowiec/widok na rzekę!!! 17608314 15396585 Polecam przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze eleganckiego apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej.Wyjątkowa lokalizacja!Budynek usytuowany nad rzeką, z dala od ulicy, dzięki czemu do mieszkania nie dociera miejski zgiełk.Droga piechotą do Rynku ...

Wrocław (Kępa mieszczańska) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 535 000 PLN (24 758 zł/m2)

2
1
62 m2
2008
15898011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28018311 15898011 GOTOWE Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny . Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow. 61,4...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (14 738 zł/m2)

3
2
61 m2
2024
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15886099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747198 15886099 OKAZJA!! 2 pokoje z oddzielną kuchnią DO REMONTUOferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice.UKŁAD POMIESZCZEŃNa powierzchnię 48 m2 składają się:- salon z zachodnią ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
-
48 m2
1963
15451940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18874246 15451940 MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUMiejsce w garażu oraz komórka lokatorska W CENIE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na osiedlu Poświętne. W ofercie na osiedlu posiadamy równ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (12 939 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025