• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 539

15890087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867840 15890087 Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

716 673 PLN (12 147 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15643100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23127049 15643100 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 302 PLN (20 937 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15796110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26112551 15796110 REZERWACJA OFERTY Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

721 626 PLN (16 401 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15796728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26126070 15796728 Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi fajny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. 2...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 001 PLN (15 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15823110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe osiedle, blisko tramwaj. 26659466 15823110 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaprojektowanych ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 735 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15829697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638883 15829697 PL UA RU2-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m² Bez podatku PCC 2%termin Maj 2027 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ok. 40 m², położone w cichej i zielonej części Wrocławia.Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

476 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
35 m2
2027
15889847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862694 15889847 Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, Żerniki Wrocławskie stan deweloperskiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego, położone w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej z zachodniej czę...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

468 000 PLN (13 765 zł/m2)

2
1
34 m2
2027
15890005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27866836 15890005 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.Mieszkanie mieści się na Brochowie.Jednostronne, ekspozycja okien północ - wschódOTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:W okolicy znajduje się Aquapark, d...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

745 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
-
69 m2
1930
15868798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390864 15868798 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (13 939 zł/m2)

3
1
66 m2
2021