• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 539

15815669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649494 15815669 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI - NIE SZUKAJ DALEJ!Otoczenie nieruchomości: Psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca miejski charakter z kameralną atmosferą i dużą ilością zielen...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 000 PLN (12 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15867983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27360485 15867983 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej ulicy, co gwarantuje wyjątkową ciszę i prywatność, mimo lokalizacji w sercu Wrocławia.W bezpośrednim sąsiedztwi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (13 068 zł/m2)

4
-
88 m2
2000
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15403565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17767735 15403565 Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul.Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 000 PLN (11 633 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15889948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864961 15889948 ul. Klimasa, Osiedle di TreviNowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (14 293 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15889897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863212 15889897 ul. Głubczycka okolice, Księże MałeNowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15640964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23071550 15640964 Opiekun ofertyKrzysztof Dudektel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy Krzyki.Lokalizacja w sąsiedztwie ul. Krzyckiej zapewnia dostęp do pełnej i...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 998 PLN (14 565 zł/m2)

2
-
46 m2
2014
15889910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864479 15889910 Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej).Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych, po termoizolacji. Pełna własność z kw. ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

422 845 PLN (15 376 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1980
15867980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27360476 15867980 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Przestronne, dwupoziomowe wnętrze z dwiema łazienkami, położone w zielonej części Maślic. To adres dla osób szukających balansu między rozwiniętą infrastruk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 195 000 PLN (13 427 zł/m2)

4
2
89 m2
2021
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15824505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649566 15824505 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel.602 101 602Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m, położone w centrum Wrocławia, tuż przy Sky Tower. To oferta dla osób, które chcą mieć miasto na wyciągnięcie ręki, nie rezygnując jedn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

565 000 PLN (12 283 zł/m2)

2
-
46 m2
2006