• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 535

15886911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771853 15886911 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 994 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15886389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27756702 15886389 Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!Kategoria: Mieszkania SprzedażPowierzchnia:27 m2Liczba pokoi:1 pokój Zabudowa:Blok Tech. budowy:Wielka Płyta Piętro :6 piętro Liczba pięter:Wieżowiec Rynek:Wtórny Rok budowy:1980 Stan:Do odświeżenia Forma kuchni:O...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (14 509 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1984
15884032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692068 15884032 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe • Sępolno • 71,46 m² + duża piwnica • Ogródek • 2 łazienkiLokalizacja: Wrocław – SępolnoPowierzchnia użytkowa: 71,46 m²Liczba pokoi: 3Kuchnia: otwarta z jadalniąŁazienki: 2Piętro: mieszkanie dwupoziomowePiwnica: ok....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

878 999 PLN (12 208 zł/m2)

3
2
72 m2
1940
15887637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27789696 15887637 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (12 179 zł/m2)

2
1
39 m2
1985
15886813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767919 15886813 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

995 000 PLN (14 420 zł/m2)

2
-
69 m2
2010
15886809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27767778 15886809 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 955 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15886687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764029 15886687 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 473 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1905
15886685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27764028 15886685 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 950 PLN (12 710 zł/m2)

3
1
61.6 m2
1980
15885341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27725021 15885341 Kosciuszki 1990r rozkład duży balkon komórkaIdealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia!!!Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia: autobus, tramwaj, Dworzec Główny, Pl. Dominikański, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 990 PLN (10 632 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1990
15817311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641793 15817311 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Balkon Garaż Komórka Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został odświeżony i jest gotowy do zamieszkania. Układ mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 517 zł/m2)

2
1
47.67 m2
2008
15887463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784033 15887463 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta – na Karłowicach. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju, co czyni nier...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 000 PLN (9 323 zł/m2)

2
1
59.53 m2
1974
15887264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780139 15887264 Promocja!Tanio3pDolnobrzeskaWrocławOkazjaok Leśnicy!!!!!SUPERINWESTYCJA!!!!Okazja! Cena tylko przy gotówce!Idealne do wyremontowania i pod wynajem.Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy o pow. 83m2 (metraż w KW z piwni...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

314 908 PLN (3 767 zł/m2)

3
1
83.6 m2
1960