• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 47m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 289 000 PLN
  • MiastoZabrze
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!

2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m²
Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy Zabrza przy ul. Klonowej.
Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla jak i osoby starszej.
Mieszkanie posiada zachodnią ekspozycję okien, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone w godzinach popołudniowych i wieczornych, tworząc przyjemną atmosferę do codziennego życia.
Układ mieszkania:
* salon z wyjściem na balkon,
* sypialnia,
* osobna kuchnia,
* łazienka,
* przedpokój.
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Najważniejsze informacje:
* mieszkanie dostępne od zaraz,
* czynsz ok. 780 zł,
* ogrzewanie miejskie,
* ciepła woda z piecyka,
* miejsca parkingowe za blokiem,
* 2 piętro w bloku z windą,
* balkon, piwnica,
* ustawny układ pomieszczeń,
* zachodnia ekspozycja okien,
* dobra lokalizacja,
* mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Lokalizacja:
- 2 km od ŚUM,
- W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone, co zapewnia wygodę codziennego życia,
- Plac Zabaw,
- 3 min wjazd na DTŚ,
- 100 m Biedronka, Paczkomat, Piekarnia, sklep zoologiczny.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
tel.: XXXXX309.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891309
  • Data publikacji: 14 maja 2026 14:52 (9 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 11

Mapa

Śląskie, Zabrze, Centrum ,
Radosław Bedlechowicz

Radosław Bedlechowic...

+48XXXXXX276
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Zabrze, Centrum

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15891309

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

289 000 PLN

6 149 zł/m2
Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 47m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Mieszkanie

2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m²
* przedpokój.
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Najważniejsze informacje:
* mieszkanie dostępne od zaraz,
* czynsz ok. 780 zł,
* ogrzewanie miejskie,
* ciepła woda z piecyka,
* miejsca parkingowe za blokiem,
* 2 piętro w bloku z windą,
* balkon, piwnica,
* ustawny układ pomieszczeń,
* zachodnia ekspozycja okien,
* dobra lokalizacja,
* mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Lokalizacja:
- 2 km od ŚUM,
- Plac Zabaw,
- 3 min wjazd na DTŚ,
- 100 m Biedronka, Paczkomat, Piekarnia, sklep zoologiczny.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
tel.: 530-709-309.