• Nieruchomości na sprzedaż

Świetna lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny!

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 27m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 439 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1980

Opis szczegółowy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², położona przy ul. Kołobrzeskiej 65 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, czyli przed ostatnim piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku.

Atuty:

osobna, widna kuchnia,
bardzo ustawny pokój dzienny,
duży potencjał inwestycyjny,
świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Mieszkanie:
Lokal składa się z jasnego i ustawnego pokoju dziennego, osobnej kuchni z oknem oraz łazienki. Funkcjonalny układ mieszkania daje wiele możliwości aranżacyjnych i pozwala stworzyć komfortową przestrzeń dopasowaną do własnych potrzeb. Mieszkanie wymaga remontu, dzięki czemu nowy właściciel może urządzić je całkowicie według własnego gustu i pomysłu.

Budynek:
Blok jest zadbany i położony w spokojnym otoczeniu z dużą ilością zieleni. Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, a sama okolica jest przyjazna mieszkańcom i dobrze zagospodarowana.

Lokalizacja:
to jeden z największych atutów tej nieruchomości. Ulica Kołobrzeska zapewnia doskonałą komunikację z całym Gdańskiem — w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy, punkty usługowe, szkoły, uczelnie oraz centra handlowe. Niedaleko znajdują się także tereny rekreacyjne i spacerowe. Dzięki bliskości morza oraz świetnej infrastrukturze mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.

To mieszkanie z dużym potencjałem w atrakcyjnej i cenionej części Gdańska.
Zapraszam na prezentacje.

Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?
Skontaktuj się z nami. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893312
  • Data publikacji: 15 maja 2026 11:40 (9 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze ,
Agata Ziółkowska

Agata Ziółkowska

+48XXXXXX353
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Gdańsk, Przymorze

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893312

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

439 000 PLN

16 259 zł/m2
Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Agata Ziółkowska

+48585585353

Główne cechy:

  • Powierzchnia 27m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1980

Opis - Świetna lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny!