• Nieruchomości na sprzedaż

Dom bliźniak

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 130m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 1 145 000 PLN
  • MiastoWiązowna
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Na sprzedaż nowoczesny dom 130m w zabudowie bliźniaczej w Wiązownie, położony na dużej działce 600 m², w spokojnej okolicy.
Dom ma 130 m² powierzchni i bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń:
– przestronny salon z jadalnią i kuchnią,
– 4 sypialnie,
– 3 łazienki,
– garaż w bryle budynku.
Jedna z sypialni posiada prywatną łazienkę i garderobę.
Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, okna trzyszybowe, instalacja alarmowa, monitoring oraz przygotowana sieć LAN.
Bardzo dobra lokalizacja – cisza, lasy i tereny rekreacyjne, a jednocześnie szybki dojazd do Warszawy. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy oraz centrum Wiązowny.
Media miejskie: prąd, wodociąg, kanalizacja, światłowód
Cena: 1 145 000 zł
Tel. XXXXX375
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893772
  • Data publikacji: 16 maja 2026 11:37 (20 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Mazowieckie, Wiązowna ,
Właściciel

Właściciel

+48XXXXXX375
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Wiązowna

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15893772

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 145 000 PLN

8 808 zł/m2
Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

Właściciel

+48881200375

Główne cechy:

  • Powierzchnia 130m2
  • Pokoje 5
  • Rok budowy 2025

Opis - Dom Bliźniak

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
– przestronny salon z jadalnią i kuchnią,
– 4 sypialnie,
– 3 łazienki,
– garaż w bryle budynku.
Jedna z sypialni posiada prywatną łazienkę i garderobę.
Media miejskie: prąd, wodociąg, kanalizacja, światłowód
Cena: 1 145 000 zł
Tel. 881-200-375
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893772
  • Data publikacji: 16 maja 2026 11:37 (20 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5