• Nieruchomości na sprzedaż

Oliwa 3 pokoje do remontu

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 54m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 719 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!
Cena do negocjacji!

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje, uczelnie oraz tereny rekreacyjne. Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem czyni tę lokalizację wyjątkowo wygodną zarówno do życia, jak i pod wynajem.
- Świetna lokalizacja:
10 min pieszo do Olivia Star,
10 min do Parku Oliwskiego
15 min pieszo do dworca PKP Gdańsk Oliwa,

Budynek:
Nieruchomość położona jest na, ogrodzonym osiedlu z kontrolowanym wjazdem przez bramę na pilot. Budynek przeszedł odświeżenie — posiada nową elewację oraz wyremontowaną klatkę schodową.

Opis mieszkania i układ:
- Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu również przez osoby spoza UE (bez zgody MSWiA)
- Funkcjonalne 3 niezależne pokoje + osobna kuchnia
- Dwustronne mieszkanie — dobre doświetlenie
- Zamknięte osiedle z bramą wjazdową otwieraną pilotem
- Przypisane miejsce postojowe naziemne
Mieszkanie o powierzchni 54,2 m² charakteryzuje się bardzo praktycznym rozkładem:
-trzy oddzielne, ustawne pokoje,
-osobna kuchnia,
-łazienka,
-przedpokój.

Informacje dodatkowe:
Do mieszkania przynależy piwnica
Czynsz 1000zł + opłaty za media

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894597
  • Data publikacji: 18 maja 2026 15:37 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa ,
Norbert Gburzyński

Norbert Gburzyński

+48XXXXXX568
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Oliwa

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894597

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

719 000 PLN

13 315 zł/m2
Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Norbert Gburzyński

+48798568568

Główne cechy:

  • Powierzchnia 54m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Oliwa 3 pokoje do remontu

3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!
Cena do negocjacji!

Lokalizacja:
- Świetna lokalizacja:
10 min pieszo do Olivia Star,
10 min do Parku Oliwskiego
15 min pieszo do dworca PKP Gdańsk Oliwa,

Budynek:

Opis mieszkania i układ:
- Funkcjonalne 3 niezależne pokoje + osobna kuchnia
- Dwustronne mieszkanie — dobre doświetlenie
- Zamknięte osiedle z bramą wjazdową otwieraną pilotem

Do mieszkania przynależy piwnica
Czynsz 1000zł + opłaty za media

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!