• Nieruchomości na sprzedaż

Apartament 4 pok.z balkonem 11m,BEZ Prowizji i PCC

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 93m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 450 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Prestiżowy, 4-pokojowy apartament 93m2 z dużym balkonem - blisko biznesowego serca Woli
Szukasz bezkompromisowej przestrzeni, która łączy luksusowy metraż, idealny podział stref oraz doskonałą lokalizację? Ten dwustronny, niezwykle komfortowy apartament to propozycja stworzona z myślą o wymagających rodzinach oraz osobach ceniących najwyższą wygodę miejskiego życia.

Przestrzeń dopracowana w każdym calu 
Wnętrze zachwyca genialnie zaprojektowanym, czytelnym podziałem na otwartą strefę dzienną oraz zaciszną strefę prywatną. Dzięki dwustronnej ekspozycji północ-południe mieszkanie jest idealnie doświetlone przez cały dzień i oferuje świetną cyrkulację powietrza.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym (29 m²): Imponujący, słoneczny salon o ekspozycji południowej. Przestrzeń została zaplanowana tak, aby swobodnie pomieścić dużą, rodzinną kanapę, strefę TV oraz pełnowymiarowy stół jadalniany dla 6 osób. Szerokie przeszklenia płynnie łączą salon z balkonem.

Główna sypialnia Master (16,44 m²): Wyjątkowo luksusowa, master bedroom z ekspozycją północną i możliwością połączenia z mniejszą łazienką. Oferuje ogromną przestrzeń na duże łoże małżeńskie oraz dedykowane miejsce na pojemną zabudowę garderobianą na całej długości ściany.

Sypialnia druga (11,24 m²): Duży, ustawny pokój od strony południowej - idealny na jasny pokój dziecięcy lub przestronny gabinet do pracy.

Sypialnia trzecia (10,57 m²): Funkcjonalny pokój o ekspozycji północnej, który doskonale sprawdzi się jako druga sypialnia dla dziecka lub pokój gościnny.

Salon kąpielowy (5,80 m²): Główna, komfortowa łazienka z miejscem na dużą wannę, umywalkę oraz pralkę w estetycznej zabudowie.

Druga łazienka (3,10 m²): Druga, w pełni funkcjonalna łazienka wyposażona w wygodny prysznic i WC - idealne rozwiązanie przy dużej liczbie domowników.

Prywatna garderoba (3,02 m²): Osobne, zamykane pomieszczenie tuż przy strefie wejściowej, które pozwoli zdjąć ciężar przechowywania z pozostałych pokoi.

Przestronny przedpokój: Reprezentacyjna strefa wejściowa z dodatkowymi wnękami na szafy wbudowane, gwarantująca wygodną komunikację między wszystkimi pomieszczeniami.

Duży balkon (11,27 m²): Rozciągający się na całej szerokości strefy dziennej i jednej z sypialni. To idealne miejsce na zaaranżowanie letniego salonu na świeżym powietrzu z meblami wypoczynkowymi.

Architektura i technologie przyszłości
Apartament znajduje się na wysokim piętrze w nowoczesnym, 16-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia. Bryła budynku charakteryzuje się kaskadową, wielkomiejską formą. Na terenie inwestycji zadbano o zaawansowane udogodnienia premium:

Inteligentny dom w standardzie: System smart-home pozwala na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem oraz temperaturą w mieszkaniu za pomocą aplikacji.

Nowoczesna infrastruktura: Dostęp do osiedla, drzwi i bram wejściowych przez smartfon, nowoczesny punkt odbioru paczek na terenie budynku oraz dedykowane stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym.

Bezpieczne osiedle i topowa lokalizacja: Dynamiczna Wola
Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskich Odolanach - w jednej z najmodniejszych i najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy. Osiedle oferuje mieszkańcom bezpieczny, zielony dziedziniec, prywatną siłownię plenerową oraz pełną infrastrukturę dla rowerzystów.

Wszystko, co potrzebne do wygodnego życia, znajduje się na wyciągnięcie ręki:

Komunikacja: Genialny punkt przesiadkowy - zaledwie kilkanaście minut pieszo do stacji Warszawa Zachodnia (PKP, SKM). Tuż obok nowoczesne linie tramwajowe i autobusowe wzdłuż ul. Kasprzaka zapewniają błyskawiczny dojazd do ścisłego Centrum.

Zakupy i miejskie życie: W najbliższej okolicy działają liczne restauracje, kawiarnie, markety (Biedronka, Żabka, Rossmann) oraz lokalny bazarek z ekologiczną żywnością. Do centrów handlowych Blue City i Reduta dotrzesz w zaledwie kilka minut autem.

Natura i rekreacja: Bliskość aż 4 dużych parków (w tym Parku Szymańskiego i Moczydło z kompleksem basenów) gwarantuje doskonałe warunki do sportu i rekreacji.

Dlaczego warto wybrać tę ofertę?
Stan deweloperski - do realizacji własnej, prestiżowej aranżacji wnętrza. Możliwość wykończeni pod klucz oraz pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Oszczędność na starcie - zakup bezpośrednio, brak podatku PCC 2%.

Komfort parkowania - możliwość dokupienia miejsca postojowego w bezpiecznym garażu podziemnym.

Narożne, 4-pokojowe apartamenty o tak idealnym, dwustronnym rozkładzie i dużym balkonie to rzadkość na rynku nieruchomości premium.

Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na prezentację i poznać szczegóły oferty!

Załączone do oferty wizualizacje są propozycją wykończenia wnętrza oferowanego mieszkania i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma Hampton Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. W przypadku transakcji pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane mailowo, telefonicznie lub osobiście zapytanie jest Hampton Home Beata Wróblewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Przejazd 4lok.U4, 02-654 Warszawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną treść Klauzuli Informacyjnej oraz więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce RODO - Klauzule Informacyjne. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894940
  • Data publikacji: 19 maja 2026 03:07 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 16

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Paweł Wróblewski

Paweł Wróblewski

+48XXXXXX404
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894940

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 450 000 PLN

15 591 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Paweł Wróblewski

+48535530404

Główne cechy:

  • Powierzchnia 93m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - Apartament 4 pok.z balkonem 11m,BEZ Prowizji i PCC