• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka do sprzedaży Łódź/ Chojny

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 29m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 155 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

NUMER OFERTY W BIURZE: SD/ELB2/2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,9 m², położone na parterze kameralnej kamienicy w łódzkiej dzielnicy Górna- Chojny. Lokal składa się z pokoju o powierzchni 20,1 m², oddzielnej kuchni (7,4 m²) oraz łazienki (2,4 m²). Dzięki wysokim sufitom - nawet do 3,02 m - mieszkanie daje duże możliwości aranżacyjne i poczucie przestrzeni.

Największym atutem nieruchomości jest ustawny, jasny pokój z dużym oknem wychodzącym na spokojną okolicę. Wnętrze zachowało klimat starszego budownictwa i stanowi doskonałą bazę do stworzenia wyjątkowego mieszkania. Kuchnia jest oddzielna i dobrze doświetlona, co pozwala na wygodne zagospodarowanie przestrzeni jadalnianej. 

Mieszkanie wymaga remontu, ale dzięki prostemu układowi pomieszczeń i wysokim sufitom posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny - zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania dla singla lub pary.

Budynek znajduje się w spokojnej części dzielnicy Górna, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej i głównych ulic miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone. Niedaleko zlokalizowane są przystanki autobusowe przy ul. Rzgowskiej, co zapewnia szybki dojazd do centrum Łodzi.

Dodatkowym atutem jest kameralny charakter zabudowy oraz podwórko do wspólnego użytkowania, które zwiększa komfort codziennego życia. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania z charakterem i możliwościami własnej aranżacji.

W budynku dostępne są jeszcze inne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. 

Zapraszamy na prezentację. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895034
  • Data publikacji: 19 maja 2026 14:37 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Łódzkie, Łódź, Górna ,
Edyta Lichman-Tworkiewicz

Edyta Lichman-Tworki...

+48XXXXXX049
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łódź, Górna

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895034

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

155 000 PLN

5 345 zł/m2
Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 29m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1

Opis - Kawalerka do sprzedaży Łódź/ Chojny

NUMER OFERTY W BIURZE: SD/ELB2/2026