• Nieruchomości na sprzedaż

Dwupoziomowe | Park Szczęśliwicki | 3. piętro

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 112m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 850 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1999

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 112 m², położonego przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do życia, łączącej wygodę codziennego użytkowania z bliskością zieleni oraz doskonałą komunikacją z centrum miasta.

Najważniejsze atuty:

Dwupoziomowy układ zapewniający komfortowy podział przestrzeni.
Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego.
Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle.
Balkon z ekspozycją południowo-zachodnią.
Duża, oddzielna kuchnia z oknem.
Garderoba oraz liczne miejsca do przechowywania.
Zamykany garaż w hali podziemnej oraz dodatkowe miejsce postojowe.

Mieszkanie składa się z:
Poziom I:
- Przestronnego Salonu z Wyjściem na Balkon.
- Oddzielnej Kuchni z Oknem.
- Łazienki z Prysznicem.
Poziom II:
- Trzech Ustawnych Pokoi,
- Łazienki z Wanną,
- Garderoby.

Budynek:
Apartament znajduje się w kameralnym budynku położonym na spokojnym, zadbanym osiedlu z dużą ilością zieleni oraz przestrzeni wspólnych. Solidna konstrukcja oraz grube ściany zapewniają bardzo dobre wyciszenie i komfort codziennego życia. Duże odległości między budynkami gwarantują poczucie prywatności oraz przestrzeni. Dodatkowym atutem nieruchomości jest zamykany garaż w hali podziemnej o powierzchni około 15 m² (dodatkowo płatny) oraz dodatkowe miejsce postojowe znajdujące się na terenie osiedla.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych części warszawskiej Ochoty, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. To idealne miejsce dla osób aktywnych oraz rodzin ceniących dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. W najbliższym otoczeniu znajdują się ścieżki rowerowe i spacerowe, całoroczny stok narciarski, place zabaw, restauracje, kawiarnie oraz liczne punkty usługowe. W pobliżu dostępne są również sklepy, piekarnie, apteki, pasaż handlowy Rynek Włodarzy, a także żłobki, przedszkola i szkoły. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum Warszawy oraz szybki dojazd do Lotniska Chopina, Warszawy Zachodniej, trasy S8 oraz Alei Jerozolimskich. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja WKD.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy apartament na żywo podczas indywidualnego spotkania.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895036
  • Data publikacji: 19 maja 2026 11:52 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Agata Rzosińska

Agata Rzosińska

+48XXXXXX366
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895036

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 850 000 PLN

16 518 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Agata Rzosińska

+48535675366

Główne cechy:

  • Powierzchnia 112m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1999

Opis - Dwupoziomowe | Park Szczęśliwicki | 3. piętro

Najważniejsze atuty:

Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego.
Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle.
Balkon z ekspozycją południowo-zachodnią.
Duża, oddzielna kuchnia z oknem.
Garderoba oraz liczne miejsca do przechowywania.

Mieszkanie składa się z:
Poziom I:
- Przestronnego Salonu z Wyjściem na Balkon.