• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 6 pokojowe

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 135m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 220 000 PLN
  • MiastoLesznowola
  • Rok budowy2008

Opis szczegółowy

Oferuję do sprzedania 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 135 mkw, położone przy ul. Poprzecznej w Lesznowoli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w budynku wzniesionym w 2008 roku.

Najważniejsze cechy
- Okna mieszkania wychodzą na cichą stronę
- Mieszkanie ma ciekawy układ pomieszczeń gdzie dół z powodzeniem można przeznaczyć wyłącznie do funkcjonowania w ciągu dnia.
- Lokal jest w stanie do zamieszkania i wykończony z dbałością o detale i jakość materiałów
- Wysokość pomieszczeń wynosi około 2,7 metra
- W budynku nie ma windy,
- Piec 2 funkcyjny
- Do dyspozycji jest garaż około 15 m2 oraz dwa miejsca parkingowe na zewnątrz - w cenie 50 tyś zł

W skład nieruchomości wchodzi:

Dół
- kuchnia z wyspą i świetną zabudową meblową,
- łazienka z wanną,
- pokój w tym momencie zagospodarowany do ćwiczeń,
- pokój,
- balkon zabezpieczony membraną EPDM.

Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi

Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest w Lesznowoli około 500m od drogi krajowej 721. Piaseczna (ok. 6 km) i do Warszawy (ok. 15 km), co czyni ją świetnym wyborem dla osób pracujących w stolicy, a jednocześnie ceniących spokój podmiejskiej zabudowy. Dzięki rozwiniętej sieci dróg i połączeń komunikacji publicznej podróż do stolicy jest wygodna i szybka.
W najbliższym otoczeniu znajdują się m.in.:
- Las Sękociński,
- sklepy i punkty usługowe,
- przystanki komunikacji lokalnej,
- tereny rekreacyjne i parkowe,
- miejsca spacerowe i sąsiedztwa luźnej zabudowy, co zapewnia komfort codziennego życia zarówno dla rodzin, jak i par,
- W bliskiej okolicy zlokalizowane są liczne punkty usługowe, handlowe oraz lokale gastronomiczne.

Opłaty:
Czynszu administracyjnego przy założeniu 2 osób to koszt 430zł
Prąd i gaz dodatkowo płatne (razem około 400 złotych miesięcznie)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895551
  • Data publikacji: 20 maja 2026 23:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Mazowieckie, Lesznowola ,
Mariusz Zadrożny

Mariusz Zadrożny

+48XXXXXX705
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 6 pokojowe na sprzedaż - Lesznowola

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895551

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 220 000 PLN

9 037 zł/m2
Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

Mariusz Zadrożny

+48534755705

Główne cechy:

  • Powierzchnia 135m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2008

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze cechy
- Okna mieszkania wychodzą na cichą stronę
- Wysokość pomieszczeń wynosi około 2,7 metra
- W budynku nie ma windy,
- Piec 2 funkcyjny

W skład nieruchomości wchodzi:

Dół
- kuchnia z wyspą i świetną zabudową meblową,
- łazienka z wanną,
- pokój w tym momencie zagospodarowany do ćwiczeń,
- pokój,
- balkon zabezpieczony membraną EPDM.

Lokalizacja: