• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 42m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 908 647 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Rzadka okazja na rynku pierwotnym ✨ — elegancki budynek o kamienicznej architekturze, który wyróżnia się na tle typowego budownictwa. Wysokie sufity, duże okna zalewające wnętrze światłem ☀️ i przemyślany układ każdego metra.
Wybór metraży od 28 do 74 m² Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897639
  • Data publikacji: 22 maja 2026 15:52 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz ,
Paweł Krasnosielski

Paweł Krasnosielski

+48XXXXXX769
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Wrzeszcz

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897639

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

908 647 PLN

21 634 zł/m2
Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Paweł Krasnosielski

+48513807769

Główne cechy:

  • Powierzchnia 42m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2026

Opis - Mieszkanie

Wybór metraży od 28 do 74 m²

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897639
  • Data publikacji: 22 maja 2026 15:52 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4