• Nieruchomości na sprzedaż

11 apartamentów Hotel/Pensjonat lub Dom Opieki

  • Pokoje12
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 336m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 6 250 000 PLN
  • MiastoRewa
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

OFERTA PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny obiekt z gotowymi urządzonymi apartamentami pod wynajem, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Rewa, zaledwie 150 metrów od plaży.

Obiekt o całkowitej powierzchni 336 m²  posadowiony jest na działce o powierzchni 770 m² stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego gotowego, dochodowego biznesu w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Bałtykiem. 

Atuty nieruchomości

-topowa lokalizacja - Rewa, 150 m od morza
-nowoczesny, elegancki ponadprzeciętny standard wykończenia 
- wszystkie apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne 
-10 w pełni niezależnych apartamentów + 1 apartament właścicieli, który również może posłużyć do przyszłego wynajmu
-większość lokali z widokiem na morze
-wysoki standard wyposażenia hotelowego
-obiekt z możliwością obsługi zdalnej, 
-gotowy model biznesowy z wysoką rentownością (obecnie od 1 stycznia do 30 października wynajęta firma zewnętrzną do zarządzania) 
-duży parking na ok. 10 samochodów (ok. 300 m², kostka brukowa)

Rozkład apartamentów

Parter - apartamenty z tarasami ok. 20 m² (kostka brukowa, podświetlane) - wszystkie wyposażone w aneksy kuchenne

- 22,06 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,21 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 20,23 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 20,63 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,73 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 5,63 m² kotłownia

Piętro - apartamenty z balkonami i widokiem na okolicę:

- 22,07 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,21 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 20,23 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 19,63 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,73 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 3,64 m² kotłownia

Każdy apartament posiada prywatną łazienkę oraz w  pełni urządzony aneks kuchenny, co zapewnia pełną niezależność i komfort gości.

W obiekcie zastosowano:

-system wejść na karty
-system alarmowy
- system SmartHome - udostępnienie apartamentów zdalnie, bramy zdalnie otwierane
- system kamer całego obiektu + hall 
- oświetlenie na czujniki ruchu w częściach wspólnych
- osobne liczniki wody i prądu dla każdego apartamentu
- zapewnioną pełną infrastrukturę sanitarną i techniczną
- gotowe urządzone apartamenty - funkcjonujący biznes
- możliwość przejęcia obiektu jeszcze przed szczytem sezonu

Dodatkowym atutem jest poddasze nieużytkowe o pow. ok. 70 m², z doprowadzonymi mediami (prąd, woda, kanalizacja),obecnie zaaranżowany jako wakacyjny apartament właścicieli. 

Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny o wysokiej stopie zwrotu, idealny zarówno dla inwestora indywidualnego, jak i operatora najmu krótkoterminowego. 

Lokalizacja
Rewa to kameralna, prestiżowa miejscowość nadmorska, znana z unikalnego położenia oraz popularności wśród turystów szukających spokoju i bliskości natury. Bliskość plaży oraz ograniczona liczba obiektów noclegowych w okolicy znacząco podnosi atrakcyjność inwestycji.

Szczegółowe informacje dostępne są po zgłoszeniu zainteresowania w biurze sprzedaży. 
Pepper House Nieruchomości 
ul. Hryniewickiego 6C/19 (Sea Tower)
Gdynia 

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897853
  • Data publikacji: 22 maja 2026 22:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 12

Mapa

Pomorskie, Rewa ,
Michał Grześkowiak

Michał Grześkowiak

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Rewa

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897853

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

6 250 000 PLN

18 601 zł/m2
Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

Michał Grześkowiak

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 336m2
  • Pokoje 12
  • Rok budowy 2025

Opis - 11 apartamentów Hotel/Pensjonat lub Dom Opieki

OFERTA PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI

Atuty nieruchomości

-topowa lokalizacja - Rewa, 150 m od morza
-nowoczesny, elegancki ponadprzeciętny standard wykończenia 
- wszystkie apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne 

- 22,06 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,21 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 20,23 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 20,63 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką
- 18,73 m² pokój z aneksem kuchennym i łazienką