• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 182

15364556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 16888130 15364556 Na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka H+H, kryty blachą trapezową. okna PCV. Wjazd do hali bramą dwuskrzydłową o szer. 4m i...

Czostków (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

240 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
80 m2
2021
15862320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27224927 15862320 Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m² , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Hala wybudowana w 2014 roku. Obiekt składa się z magazynu wyso...

Łany (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

14 760 000 PLN (5 279 zł/m2)

11
-
2796 m2
2014
15881250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626501 15881250 Do sprzedaży prezentowana jest nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni 1 190 m2. W skład nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 21017 o powierzchni 2 154 m2. Działka o regularnym kształcie, czę...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 150 000 PLN (1 807 zł/m2)

1
-
1190 m2
-
15453243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18913942 15453243 Na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2 . Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około 6600 m2. W skład obiektu wchodzą: BUDYNEK A, o po...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (3 030 zł/m2)

11
-
6600 m2
-
15092497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9626022 15092497 Na sprzedaż teren istniejącego zakładu z możliwością jego wykorzystania do różnorodnych gałęzi przemysłu z uwagi na infrastrukturę techniczną: zakład posiada dwustronne zasilanie w energię elektryczną z rozdzielni SN-15 kV z możliwością korzystani...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

15 000 000 PLN (873 zł/m2)

11
-
17184 m2
-
15881170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27624987 15881170 Na sprzedaż budynek produkcyjno–magazynowy z częścią biurową, zlokalizowany w Mysłowicach ul. Karola Miarki 23Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.Podstawowe informacje:powierzchnia całego budynku ponad: 3000 m²po...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

2 900 000 PLN (967 zł/m2)

12
-
3000 m2
-
15881122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy we Wrzeszczu 27624595 15881122 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:LokalizacjaNiskie koszty utrzymaniaLokal wykończonyGotowa inwestycjaLokalizacja:Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

170 000 PLN (5 313 zł/m2)

11
-
32 m2
1996
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki), rondo Powstańców Śląskich

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15343506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16326572 15343506 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Gajwykończenie pod kluczLokale oddane do użytkuCENY NETTO OD 350 000 ZŁApartamenty inwestycyjne z VAT 23%Szukasz idealnej inwestycji? Oto projekt, który powstał z myślą o Tobie!Doskonała dostępność: Druga li...

Wrocław (Krzyki), Armii Krajowej

499 000 PLN (15 594 zł/m2)

1
-
32 m2
2023
14642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20451 14642222 XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ(English descripction below)Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.Nieruchomość składa się...

Wrocław (Stare Miasto), al. Kazimierza Wielkiego

20 000 000 PLN (5 287 zł/m2)

12
-
3783 m2
1787
15631120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22865570 15631120 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

11
-
267 m2
1994
15871538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27470690 15871538 Magazyn przy S1 świetna lokalizacja Mysłowice ul. KopernikaNa sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m², zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15A. Nieruchomość idealna pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową.Parametry b...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

499 000 PLN (2 198 zł/m2)

1
-
227 m2
1979