• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 192

15858622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151105 15858622 NA SPRZEDAŻ LOKAL UŻYTKOWY W KĘTRZYNIE ul. Kazimierza Wielkiego 10 Budynek: mieszkaniowo - usługowy, ocieplony, pięciokondygnacyjny; Rok budowy: 2019; Piętro: parter; Ilość pomieszczeń: obecnie dwa + zaplecze socjalno-techniczne; Pow. użytkowa: 52...

Kętrzyn (Kętrzyn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

359 697 PLN (6 917 zł/m2)

11
-
52 m2
2019
15520168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381794 15520168 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

375 603 PLN (4 581 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15756226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25246492 15756226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo użytkowania wiec...

Krosno Odrzańskie (Lubuskie, gm. Krosno Odrzańskie)

935 554 PLN (1 471 zł/m2)

11
-
636 m2
-
15797488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Juszkowo – atrakcyjny budynek 590 m² 26147250 15797488 Na sprzedaż wyjątkowy budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 590 m², położony w Juszkowie — tuż przy granicy z Pruszczem Gdańskim.To gotowa i przemyślana inwestycja, idealnie przygotowana pod przychodnię, przedszkole, żłobek, gabinety medyczne, te...

Juszkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 850 000 PLN (4 831 zł/m2)

10
-
590 m2
2016
15764362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Produkcyjny z Biurami – Pruszcz Gdański 25446460 15764362 Budynek biurowo-produkcyjny - Pruszcz Gdański ul. Batalionów Chłopskich 8Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim - idealny na siedzibę firmy, produkcję, magazyn lub działalność usługową.✅ Parametry nieru...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 940 000 PLN (5 097 zł/m2)

6
-
773 m2
2005
15494467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19815876 15494467 NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący 507 201 523 Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Łodygowicach, przy ul. Piłsudskiego 150, zlokalizowana w śródmiejskiej części miejscowości. Kompleks składa się z budynków mieszkalnych, produkcyjnych, biurowyc...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

6 000 000 PLN (7 792 zł/m2)

1
-
770 m2
-
15789353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 25937489 15789353 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Zgierzu (osiedle Kurak), w województwie łódzkim. Obiekt przy ul. Kuropatwińskiej to miejsce na rozwój biznesu, idealne zarówno dla firm poszukujących biurowo-magazynowych, jak i usługowych...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

950 000 PLN (1 792 zł/m2)

12
-
530 m2
1914
15849521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26971570 15849521 Oferta sprzedaży biura o powierzchni 987 mkw.Biuro znajduje się na drugim piętrze 6-piętrowego biurowca, który charakteryzuje się dobrym standardem wykończenia oraz dogodną lokalizacją.Standard Wykończenia:Całkowicie wykończona powierzchnia w wysok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 000 PLN (8 612 zł/m2)

10
-
987 m2
2000
15692104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24035732 15692104 UNIKALNA OFERTA!Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący biznes usytuowany 4 km. od morza i 700 m. od jeziora w miejscowości Łącko.W skład nieruchomości wchodzi:Dom 190 m2- na parterze salon z kominkiem, kuchnia, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, ko...

Łącko (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

2 849 000 PLN (6 751 zł/m2)

12
8
422 m2
2009
15687587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23968591 15687587 Na sprzedaż dochodowy kompleks czterech apartamentów w nadmorskim Jarosławcu.Nieruchomość o powierzchni 169 m2 składa się z:Parter: - 2 apartamenty (34 m2 i 37 m2) oraz patio 20 m2I piętro 2 apartamenty (36 m2 i 42 m2) oraz korytarzKażdy apartament p...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 499 000 PLN (8 870 zł/m2)

9
4
169 m2
2008
15558561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21240448 15558561 Na sprzedaż unikalny pensjonat z atrakcyjną działką położony w nadmorskich Rowach.Cały budynek ma łączną powierzchnię użytkową ok. 537 m.kw. Nieruchomość usytuowana jest na działce 2936 m.kw.Główne atuty nieruchomości: 11 APARTAMENTÓW, KTÓRE POMIESZC...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

3 850 000 PLN (7 169 zł/m2)

12
-
537 m2
2000
15712515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24424204 15712515 Na sprzedaż lokal użytkowy z działką w miejscowości Korlino pomiędzy Ustką a Jarosławcem.Powierzchnia całkowita lokalu to 49,73 m2, a działka ma 1400 m2. Wydzielona jest część sklepowa, magazynowa, socjalna i pomieszczenie na piec.Przez wiele lat w t...

Korlino (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

230 000 PLN (4 694 zł/m2)

11
-
49 m2
2003