• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

15825464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647036 15825464 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

637 577 PLN (15 939 zł/m2)

1
-
40 m2
2026
15825505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647029 15825505 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

847 656 PLN (18 427 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15825547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647028 15825547 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 292 264 PLN (16 358 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15825380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647018 15825380 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

758 625 PLN (17 642 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15825545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647013 15825545 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 092 204 PLN (16 302 zł/m2)

3
-
67 m2
2026
15825461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647011 15825461 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 077 593 PLN (16 327 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15825379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647009 15825379 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

876 340 PLN (17 527 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15824885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647002 15824885 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 412 PLN (17 439 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647000 15825143 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 048 814 PLN (16 916 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15825875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647243 15825875 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 756 PLN (19 863 zł/m2)

2
-
31 m2
2025
15825796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647241 15825796 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 418 966 PLN (15 766 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15825638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647238 15825638 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 525 PLN (16 738 zł/m2)

3
-
59 m2
2025