• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15894099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923534 15894099 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rejon ul. Bobrzyńskiego, Ruczaj, KrakówOferujem...

Kraków (Kraków) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15490651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19751645 15490651 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wyjątkowy apartament okolice Parku Krakowskiego, Krak...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 675 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
67 m2
1941
15886083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747079 15886083 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

736 000 PLN (24 533 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15868762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390202 15868762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, Huta, lata 50-te, budown...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1956
15859038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160966 15859038 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie, rejon Placu Centralnego, Hut...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (11 043 zł/m2)

3
1
47 m2
1956
15827511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639329 15827511 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią.Ofer...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15815515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639324 15815515 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Senatorskiej i Placu na Stawach.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Salwator, 40m2 (powierzchnia z balkonem, samo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1962