• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 542

15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024
15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
13356048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23374 13356048 APARTAMENT PO REMONCIE, WINDA,ODNOWIONA KAMIENICA, OGRÓDEK, BLISKO KUPCA POZNAŃSKIEGO, STRZELECKA KOPERNIKAOferta dla miłośników pięknych stylowych kamienic.Mieszkanie o powierzchni 87,50 mkw, 3 (4 )pok, na 1 piętrze w kamienicy po kompleksowej rewit...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 232 000 PLN (14 161 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (12 430 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024