• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 546

15860467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z tarasem na dachu 27182746 15860467 Apartament z antresolą i tarasem na dachu 83,49 m²Unikalne mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - idealna przestrzeń do relaksu, spotkań i stworzenia własnej strefy chilloutu.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

767 273 PLN (9 244 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15785736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25891314 15785736 NA SPRZEDAŻ ABSOLUTNIE UNIKATOWY, DESIGNERSKI APARTAMENT Z TRZEMA BALKONAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY - UL. PRUSA 16, JEŻYCE, POZNAŃNa sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni ok. 153 m², położony na drugim piętrze w odnowionej, przedwojenn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 369 000 PLN (15 484 zł/m2)

4
-
153 m2
1922
15756782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25273561 15756782 NA SPRZEDAŻ DUŻE, PIĘCIOPOKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KAMIENICY PRZY UL. J.H. DĄBROWSKIEGO 36OBOK KINA RIALTO NA JEŻYCACH - DLA DUŻEJ RODZINY BĄDŹ POD INWESTYCJĘMieszkanie o powierzchni 139 m², usytuowane na drugim piętrze w zadbanej kamien...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 449 000 PLN (10 424 zł/m2)

5
-
139 m2
1940
15860021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie od dewelopera - blisko tramwaj 27180307 15860021 Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

477 600 PLN (11 371 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15860024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokoje | 4 piętro 27180310 15860024 2-pokojowe mieszkanie 37,82 m² funkcjonalny układŚwietna propozycja inwestycyjna lub na start - kompaktowy układ 2 pokoi z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukryt...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

457 700 PLN (12 370 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15860020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji 27180306 15860020 Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

457 700 PLN (12 370 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15859936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji inwestycyjnie 27178820 15859936 Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod klu...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

336 500 PLN (12 942 zł/m2)

1
1
26 m2
2026
15780862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25814131 15780862 MIESZKANIENa sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe z dodatkową, otwartą przestrzenią na piętrze oraz jasne (większość okien od strony południowej) mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - poznańskiej dzielnicy Antoninek, tuż przy stawie Młyńskim. Dob...

Poznań (Antoninek) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (7 477 zł/m2)

3
-
86.26 m2
-
15835937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 40m2 + balkon/ 26706944 15835937 Ustawne mieszkanie o powierzchni 40m2 + balkon, położone na IV piętrze w budynku z windą od słonecznej strony południowej.  Kształt mieszkania  jest bardzo łatwy do aranżacji. Przestronny salon z aneksem i wyjściem na balkon, sypialnia w której zmieś...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

498 719 PLN (12 468 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15836396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie 44m2 +taras 12m2. 26710478 15836396 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 z tarasem o powierzchni 12,66m2. Lokal ma ustawny salon z aneksem z wyjściem na piękny taras, dużą sypialnię i komfortową łazienkę. Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu korytarzowi z miej...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

547 250 PLN (12 438 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15850259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pokojowe mieszkanie w sercu Wildy! 26992213 15850259 Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle stworzone z myślą o tych, którzy cenią wygodę, styl i lokalizację.Atuty...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

775 720 PLN (17 238 zł/m2)

2
1
45 m2
2026