• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 546

15772492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2-pok z balkonem i oknem w kuchni |os.Debina 25612283 15772492 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na popularnym osiedlu Dębina w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, z szybkim dojazdem do autostr...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15766467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Winiary|2pok|2balkony|Developerskie 25503343 15766467 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 51,30 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 940 PLN (13 881 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15766260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja Winiary|4balkony|4pok|Developerskie| 25500373 15766260 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 113 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 499 000 PLN (13 265 zł/m2)

4
-
113 m2
2025
15739272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok|Logga|Milczańska|Nowe|M.Park|Komórka| Cisza 24923090 15739272 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu z loggią, położonego przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu, w rejonie Łaciny i Rataj. Mieszkanie o powierzchni 71,85 m² znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 087 000 PLN (15 310 zł/m2)

3
1
71 m2
2021
15695560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie po remoncie, ul. Kolejowa 24104487 15695560 Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy mało ruchliwej ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu w Poznań. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających gotowego mieszkania do zamieszkania, jak i d...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (15 346 zł/m2)

2
1
26 m2
-
15284449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe i ciche, z dwoma balkonami, Piątkowo 14763002 15284449 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku z 2...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

955 000 PLN (10 053 zł/m2)

4
2
95 m2
2006
15896059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966273 15896059 NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – OS. BOLESŁAWA CHROBREGO, PIĄTKOWO, POZNAŃNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na 5. piętrze w wysokim, 15-piętrowym budynku z dwoma windami, zlokali...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 000 PLN (12 158 zł/m2)

2
-
46.8 m2
1980
15778163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25745598 15778163 Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m², położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 – w sercu poznańskiego Łazarza, jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic miasta.To ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

920 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
-
76.6 m2
1912
15704358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263001 15704358 Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 121 m², zlokalizowane w ciekaw...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 340 000 PLN (11 385 zł/m2)

5
-
117.7 m2
1912
15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15852794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040463 15852794 Polecam zapoznanie sie z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego na poznańskiej Wildzie przy ulicy Jana Spychalskiego nr 20. Lokal znajduje się z przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy.Do lokalu prowadzą dwa wejścia - jeden od strony ulicy i dru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (4 253 zł/m2)

4
1
87 m2
1940
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967