• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

15887238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779338 15887238 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na skarpie.Rok budowy: 783,21NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 821 zł/m2)

1
1
38.69 m2
1960
15887220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779330 15887220 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-przedpokój – 8 m²-salon z kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 781 zł/m2)

3
1
73 m2
2013
15887200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27778993 15887200 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura SkyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,14m2 składa s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 343 zł/m2)

1
1
35.14 m2
2018
15886663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763577 15886663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salon,-2 duże sypialnie,-oddzielna, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 814 zł/m2)

3
1
45.2 m2
1966
15886664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763576 15886664 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym, - pojemna wnęka sypialniana,- łazienka. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 176 zł/m2)

1
1
34.06 m2
1977
15886666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763575 15886666 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra ŚwiętochowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - pr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 476 zł/m2)

3
1
63 m2
1986
15886631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762909 15886631 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,70m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 718 zł/m2)

3
1
62.7 m2
2004
15886572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27762001 15886572 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzielo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (20 588 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15886531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27761172 15886531 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,92m2 składa się z:- przestronnego, jasnego salonu z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (19 897 zł/m2)

2
1
32.92 m2
2021
15886161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749634 15886161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Smoleńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,30m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
1
57.3 m2
1970
15886154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749625 15886154 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokój o pow. 19 m2 z dużą, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (17 438 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1976
15886061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746456 15886061 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Brzeżek BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,41m2 składa się z:-Jasny salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 236 000 PLN (19 495 zł/m2)

3
2
63.4 m2
2025