• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 579

15888437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814073 15888437 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kopcińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,80m2 składa się z:- otwarta kuchnia o pow ok. 5m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

492 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
32.8 m2
1985
15888450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814071 15888450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (25 618 zł/m2)

2
1
44.5 m2
2023
15888402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813756 15888402 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Pola KarolińskieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (17 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15888370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810895 15888370 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

728 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15887908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797129 15887908 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (16 219 zł/m2)

3
1
60.73 m2
2025
15887920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797123 15887920 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Topograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,04m2 składa się ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
1
63.04 m2
1980
15887476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784211 15887476 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z:- przedpokoju, - pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki. Dzięki oddzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1973
15887477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27784210 15887477 6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆ składa się z:- głównego, przestronnego mieszkania o powierzchni 151,7 m²,- wydzielonego, niezależnego mieszkania ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (26 624 zł/m2)

6
2
187.8 m2
2002
15887480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784209 15887480 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiOgrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie.Powierzchnia dodatkowa:- dwie piwnice o łączn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 394 zł/m2)

3
1
64.31 m2
1952
15887478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784207 15887478 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. MagicznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z oknem. Powierzchni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2010
15887410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783133 15887410 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Dodatkowym atutem jest taras na dachu dostępny dla mieszkańców, idealny do wypoczynku.Rok budowy: 2007NIE...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

936 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
52 m2
2007
15887391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782748 15887391 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

702 000 PLN (26 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1972