• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 573

15885909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743646 15885909 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112m2 składa się z:Poziom I-jasny, przestronny s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15885908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743645 15885908 1-pokojowy apartament zlokalizowany na Włochach przy ul. WiktorynBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 2023 roku.NIERUCHOMOŚĆApartament o powierzchni 24,5m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchennym,-łazienki,-hol...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

526 000 PLN (21 469 zł/m2)

1
1
24.5 m2
2023
15884971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714771 15884971 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. DeotymyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,3m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 15,5 m2,-syp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 889 zł/m2)

3
1
42.3 m2
1955
15884626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707145 15884626 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 338 zł/m2)

3
1
67.4 m2
1985
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15884307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698807 15884307 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z:-oddzielne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 164 zł/m2)

3
1
57.4 m2
1968
15884275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698503 15884275 4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. NowowiejskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z:- 4 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety.Powierzchnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (20 838 zł/m2)

4
1
81.58 m2
1960
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15889179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845752 15889179 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 294 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845749 15889190 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. MagellanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,90 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
52.9 m2
1981
15889180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845741 15889180 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 344 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
49.28 m2
2026