• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 583

15889234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846109 15889234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- jasnego salonu z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15889218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846001 15889218 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-Sierpnia.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypialni-łazien...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 055 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1965
15889216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845999 15889216 3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:Salonu.Kuchni.Przedpokoju.Łazienki.BalkonPiwnica o powierzchni 2,1 m2.C...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1970
15889219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845994 15889219 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. PanceraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-trzech s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 481 zł/m2)

4
1
77 m2
1992
15889215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845991 15889215 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

1
1
32 m2
1974
15889165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845631 15889165 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- salonu z aneksem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15888981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837594 15888981 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,4m2 składa się z:-salon z wyjś...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
77.4 m2
2004
15888571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816819 15888571 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,05m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym (27,38...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (24 317 zł/m2)

2
1
53.05 m2
2019
15888492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814584 15888492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (14 174 zł/m2)

2
1
44.8 m2
2003
15888475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814356 15888475 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,1m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzec...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 900 PLN (13 469 zł/m2)

3
1
63.1 m2
1998
15888453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814072 15888453 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Winorośli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-dwóch sy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 741 zł/m2)

3
1
54 m2
2014
15888189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27806498 15888189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,8 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 881 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1972