• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 105

15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15406687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17840195 15406687 Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu dwupokojowego mieszkania na Widzewie.Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolicaNieruchomość złożona z: • aneks kuchen...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-