• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żabia Wola

Znalezionych ofert: 39

15611841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22439381 15611841 Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m dłuższym bokiem przylega do drogi . Prąd i linia telefoniczna w odległości 120 m. Wody , gazu i kanalizacji - ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

199 000 PLN

-
-
1380 m2
-
15876865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27558407 15876865 BEZ PCC i PROWIZJI BUDOWA UKOŃCZONA (jest pozwolenie na użytkowanie) ul. Grabowa 6 OSOWIEC (gm. Żabia Wola) Nowy dom (pół bliźniaka) w stanie deweloperskim w bardzo malowniczej okolicy, wśród lasów i domów jednorodzinnych. Osowiec ...

Żabia Wola (Osowiec) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

775 000 PLN (6 008 zł/m2)

6
-
129 m2
2026
15872411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491870 15872411 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działki 3000m2 w miejscowości Słubica-WieśAktualnie zgodnie z MPZP na działce można wybudować siedlisko: budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze. Aktualnie aby wystąpić o pozwolenie na budowę ...

Żabia Wola (Słubica-wieś) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

186 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15870732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27438343 15870732 Działka budowlana usytuowana w m. Żelechów gm. Żabia Wola o powierzchni 1000 m2 i wymiarach 33 x 30 m. Położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. W drodze przy ...

Żabia Wola (Żelechów) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

290 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15793780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26048479 15793780 ..:: Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż – II etap inwestycji ::..Komfort, przestrzeń i natura – tylko 30 minut od WarszawyNa sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w wyjątkowym miejscu &amp...

Żabia Wola (Żelechów) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

990 000 PLN (6 781 zł/m2)

5
1
146 m2
2025
15398999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662206 15398999 NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 155 m2, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, trzech sypialni, łazienki z wanną oraz prysznicem, na poddaszu dodatkowa łazienka i pralnia. Wykończony w wysokim standardzie, idealny ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 595 000 PLN (8 622 zł/m2)

5
1
185 m2
2000
8133624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77704 8133624 Do sprzedaży działka rolno - budowlana o powierzchni 55000 m2 położona w miejscowości Słubica Dobra , gm. Żabia Wola, pow. Grodzisk Mazowiecki. Działka w kształcie prostokąta 77 x 714 m, przylega do asfaltowej drogi gminnej, w połowie zalesiona. ...

Żabia Wola (Słubica dobra) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

3 500 000 PLN

-
-
55000 m2
-
6667286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77551 6667286 Działka leśna 11500 m2 w Piotrkowicach, gm. Żabia Wola. Proporcjonalna 58x170 m , dłuższym bokiem wzdłuż asfaltowej drogi gminnej, w przyszłości możliwość podziału na mniejsze działki bez strat na drogi wewnętrzne. Porośnięta samosiejką sosny, d...

Żabia Wola (Piotrkowice) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

169 000 PLN

-
-
11500 m2
-
5308594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 76737 5308594 Działka budowlana 2000 m2 w Ojrzanowie, gm. Żabia Wola. Narożna o szerokości 40x50metrów . W okolicy nowa zabudowa, prąd na działce, woda w ulicy przy działce . Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, pod zabudowę mieszkani...

Żabia Wola (Ojrzanów) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

421 000 PLN

-
-
2009 m2
-
13027479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 86793 13027479 Nieruchomość o powierzchni 11318 m2 , o wymiarach 66 x 171 m znajdującej się blisko Żabiej Woli, pow. grodziskim. bezpośrednio przy zjeździe z Drogi Krajowej nr S 8, tzw Trasie Katowickiej. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pr...