• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żelechów

Znalezionych ofert: 39

14989869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6217855 14989869 Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1700m2 w atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka budowlana 1700m2 o wymiarach 47x32x53,5x32. Działka zlokalizowana blisko lasu młochowskiego. W drodze media: prąd, woda i gaz gaz w odległości o...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

374 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15692939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24056692 15692939 Żelechów dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 160 m2 - na sprzedaż. Dom jednorodzinny, wolno stojący o powierzchni użytkowej 160 m2 posadowiony na działce 1200 m2 o wymiarach 40x30. Dom zbudowany z suporeksu ocieplony, otynkowany. Dach...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 230 000 PLN (6 029 zł/m2)

5
2
204 m2
2010
15873377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27516657 15873377 Dom, w którym poranki pachną lasem, a korki przestają być codziennościąSą takie miejsca, które od pierwszego zdania brzmią jak plan na lepsze życie. I to jest właśnie jedno z nich. Bo jeśli łapiesz się na tym, że coraz częściej marzysz o ciszy, ziele...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 050 000 PLN (7 011 zł/m2)

4
-
149.77 m2
2026
14877985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3860624 14877985 Przedstawiamy dom na nowopowstającym osiedlu, tylko 35 minut od Warszawy! Dom o powierzchni 152 mkw. w skład, którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym, cztery sypialnie, łazienka, WC, garderoba, pomieszczenie gospodarcze oraz garażu (z pom. gospoda...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

990 000 PLN (6 513 zł/m2)

5
-
152 m2
2022
15617265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22539405 15617265 Do sprzedaży nowoczesny, 5-pokojowy dom mieszkalny, dwulokalowy z garażem, położony w Żelechowie, gminie Żabia Wola. Cena tej wyjątkowej nieruchomości to 990 000 PLN, co oznacza, że cena za metr kwadratowy wynosi około 6 138 PLN. Powierzchnia całkowi...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

990 000 PLN (6 149 zł/m2)

5
3
161 m2
2025
15718427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552621 15718427 NIERUCHOMOŚĆDom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135m2.Nieruchomość składa się z trzech poziomów. Przyziemie, część mieszkalna na poziomie pierwszym oraz wysoki strych z możliwością adaptacji według uznania nowych właścicieli.Część mieszkalna skł...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

999 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
1
265 m2
1980
15856631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27097339 15856631 Żelechów piękna działka budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1035 m2 i wymiarach 38,5 x 27,5 w kształcie regularnego prostokąta. Położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cicha, spokojna, malow...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

315 000 PLN

-
-
1034 m2
-
15581686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21810173 15581686 Żelechów 6 działek budowlanych położonych w pięknym miejscu - na sprzedaż. Kompleks działek budowlanych o różnych powierzchniach od 1334m2 do 1791m2 o bardzo regularnych kształtach. Położone blisko lasu młochowskiego. Dojazd do działek drogą...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

350 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15581680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21810170 15581680 Żelechów 6 działek budowlanych położonych w pięknym miejscu - na sprzedaż. Kompleks działek budowlanych o różnych powierzchniach od 1334m2 do 1791m2 o bardzo regularnych kształtach. Położone blisko lasu młochowskiego. Dojazd do działek drogą...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

334 000 PLN

-
-
1335 m2
-
15504928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20040202 15504928 Żelechów piękna działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 3790 m2 i wymiarach 85x42x98x45. Położona pod lasem młochowskim. Doskonała lokalizacja. Dojazd asfaltowy. MEDIA: prąd, woda, gaz i studzienki T...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)