• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Żyrardów

Znalezionych ofert: 71

15863417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27248297 15863417 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich udogodnień.   Solidny, murowany dom z cegły z lat 50., pokryty b...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

620 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
120 m2
1950
15887889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27796843 15887889 Do sprzedaży mieszkanie z ogródkiem , bardzo ładnie urządzona kawalerka na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 32,5 m2. Budynek z roku 2007, ocieplony. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z widnej kuchni, ła...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

349 000 PLN (10 906 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15888112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27802097 15888112 Kawalerka 32,5 m² ogródek parter ŻyrardówFunkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m² z piwnicą 2,2 m², gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone na parterze, z prywatnym ogródkiem osłoniętym wysokimi tujami, który daje więcej prywatności i prze...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

349 000 PLN (10 906 zł/m2)

1
1
32 m2
2007
15887876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796897 15887876 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.Rozkład mieszkania:-2 ustawne pokoje (1 z balkonem)-oddzielna kuchnia-łazienka z wanną-...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1976
15887874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796900 15887874 Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu bez konieczności przepłacania za czyjeś ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

469 000 PLN (10 196 zł/m2)

2
-
46 m2
1976
15876906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27558414 15876906 Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi 76,5 m2, na którą składają się: 3 pokoje, w tym przestronny p...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 039 zł/m2)

3
1
76 m2
-
15818195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617085 15818195 Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko miejskich udogodnień? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży  domu wolnostojącego na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rod...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 150 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
2
150 m2
-
15692057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24033154 15692057 Nowe mieszkania w samym Centrum miasta! Oferujemy unikalną okazję zamieszkania w prestiżowym budynku  który powstaje w samym sercu Żyrardowa, przy ulicy Narutowicza. To pięciokondygnacyjny kompleks usługowo-mieszkalny, łączący nowoczesność z komfo...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

402 318 PLN (9 356 zł/m2)

1
-
43 m2
2025
15850277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26992844 15850277 Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2 znajdującą się na cichym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Żyrardowie. Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

530 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
15540854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20848953 15540854 Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Wschód! Nieruchomość o powierzchni 58,6 m wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i zadbanym stanem, gotowym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest czyst...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
-
58 m2
1989
15861082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197251 15861082 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1906 roku Budynek posiada charakter zabytkowy co nadaje nieruchomości wyjątkowy styl i niepowtarzalny klimatMieszkanie składa się z trzech...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

459 000 PLN (6 120 zł/m2)

1
-
75 m2
1906
15857603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27127685 15857603 Zachwycająca propozycja dla poszukujących komfortu i spokoju! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji - skorzystaj z okazji i zamieszkaj w wymarzonym domu. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu usytuowanego w prestiżowej lokalizac...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

6
2
180 m2
2010