• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Będzin

Znalezionych ofert: 37

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15893698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916551 15893698 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego gotowego lokalu pod wynajem b...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

245 000 PLN (7 206 zł/m2)

2
1
34 m2
1965
15812234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26470712 15812234 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

242 000 PLN (6 205 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15824703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626513 15824703 Okazja!!! Piękne działki budowlane na nowym osiedlu w Będzinie Łagiszy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w Będzinie Łagiszy przy ul. Odkrywkowej na osiedlu „Nad Potokiem”...

Będzin (Łagisza) (Śląskie, gm. Będzin)

169 680 PLN

-
-
606 m2
-
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15853324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27047839 15853324 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15793350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26036565 15793350 Przedmiotowa nieruchomość obejmuje 11 działek i ma nieregularny kształt. Jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta częściowo zielenią nieurządzoną (liczne zadrzewienia i zakrzewienia). W zasięgu nieruchomości znajdują się podstawowe siec...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
40399 m2
-
15741778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24980964 15741778 Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 Maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m² w skład której wchodzą działki 193, 1922 zapisane w księdze wieczystej KA1B000332706. Nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

749 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
6458 m2
-
15719291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564607 15719291 Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5E wraz z udziałem wynoszącym 39310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

216 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15819235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633100 15819235 NOWA CENA !!PRZYTULNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM JEDNORODZINNY 1800 metrów od PARKU ZIELONA i POGORII 4 !!!Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 96m2 położony w Będzinie. Dom piętrowy, posadowiony na działce o powierzchni około 380m2, dwukondygnacyjny,...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

719 000 PLN (7 490 zł/m2)

5
2
96 m2
1960
15412629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17968459 15412629 Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wiele zalet - doskonałą lokalizację, pełne uzbrojenie terenu oraz dodatkowe udogodnienia w postaci garażu.To rzadka okazja, aby stać się właścicielem nieruchomości w centrum miasta z tak wielkim potencjałem. Zachęcam...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (451 zł/m2)

-
-
776 m2
-