• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bełdów-Krzywa Wieś

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieś i Bełdów-Krzywa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15886263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe Apartamenty - widok na morze-taras na dachu 27751191 15886263 Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji Korona Bałtyku Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad polskim m...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

575 700 PLN (10 100 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15871327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica inwestycyjna 6 lokali Tczew Nowe Miasto 27465274 15871327 Kamienica inwestycyjna 6 mieszkań Tczew Nowe Miasto-Wojska PolskiegoŚwietna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa!Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub podział na niezależne lokale.Lokalizacja: Tczew - Nowe Miast...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

869 000 PLN (2 716 zł/m2)

12
3
320 m2
1940
15573886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne nowe mieszkanie na Stogach 66m2 21618831 15573886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora w bardzo popularnej dzielnicy Stogi.Zlokalizowane w nowoczesnym bu...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845227 15889098 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

794 300 PLN

-
-
1300 m2
-
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936