• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bełdów-Krzywa Wieś

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieś i Bełdów-Krzywa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15890107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868922 15890107 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m² z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. FabrycznaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 5 piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem pomie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (21 000 zł/m2)

2
1
69 m2
2002
15890101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27868920 15890101 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPodana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2Dwie wyjątkowe działki ROD „Grodzisko” w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim – Twój prywatny azyl blisko GdańskaNa sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą dz...

Pruszcz Gdański (Pruszcz gdański) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

52 200 PLN (115 zł/m2)

-
-
454 m2
-
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023