• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 141

15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996
14869789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 3701493 14869789 Działka przemysłowo-rekreacyjna. Cena do negocjacji Działka o powierzchni 3111m214. Obszar A14ZI,sm (powierzchnia - 4,86 ha)max intensywność zabudowy terenu - 0,3minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 60%1) dla terenu oznaczonego na rys...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

147 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
3111 m2
-
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15666172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23584793 15666172 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa w Białej Podlaskiej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Idealne...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

449 000 PLN (6 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1987
15603411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22254113 15603411 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m². Lokal położony jest w dogodnej lokalizacji z widokiem na podwórze i plac zabaw, co gwarantuje spokojną atmosfer...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1988
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
15704125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256487 15704125 Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej.Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni łazienki osobnej kuchni, osobnej toalety, korytarza z dwoma szaf...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (5 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15670627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23653436 15670627 Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala.Szanowny Kliencie,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości komercyj...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

619 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
-
87 m2
1995
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974