• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 139

15459175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023170 15459175 Domek rekreacyjny, w otoczeniu lasu w pobliżu rzeki. Domek mieści się na terenie Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w gminie Sulejów,. W sąsiedztwie zabudowa rekreacyjna. Domek zlokalizowany w otoczeniu pięknych drzew i bardzo blisko rzeki Pilicy, ...

Biała (Łódzkie, gm. Sulejów)

120 000 PLN (3 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15509566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową w Borach Tucholskich 20118932 15509566 KONTAKT:Marta WolfTel. 720-885-170Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 3100 m², położonej w sercu malowniczych Borów Tucholskich, w miejscowości Biała. Ta niezwykła nieruchomość znajduje się między jeziorem Białym a rzeką, o...

Biała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

135 000 PLN

-
-
3100 m2
-
15638566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23023093 15638566 Na sprzedaż działka niezabudowana w Białej, gmina Wieleń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1498 m² , położoną w malowniczej miejscowości Biała , w gminie Wieleń . Lokalizacja i otocze...

Biała (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

174 000 PLN

-
-
1498 m2
-
15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

285 000 PLN (4 750 zł/m2)

4
1
60 m2
1975
15826713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633278 15826713 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Sidorskiej obok Akademii Bialskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców - bez formalności!Układ mieszkania:- salon z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
1
63 m2
1994
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15885177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27719474 15885177 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUC...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 144 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10360 m2
-
15786416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26563230 15786416 To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość – komfortową willę o powierzchni 307.6 m² na oszałamiającej działce o łącznej powierzchni 25100 m² (2,5 ...

Stara Biała (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

2 400 000 PLN (7 802 zł/m2)

7
2
307.6 m2
2005
15760998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25370234 15760998 Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 66,60 m2, dodatkowo przypisana jest piwnica o powierzchni ok. ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

392 940 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
66.6 m2
1978
15877392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569236 15877392 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sitnickiej 76 na działce o nr ewid. 1121 i pow. 3560 m², na której zlokalizowany jest budynek usługowo -mieszkalny.Dane techniczne budynku:1. Powierzchnia zabudowy ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 700 000 PLN (5 297 zł/m2)

1
-
698.56 m2
-
15872266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27488969 15872266 Ponad 3,29 ha prywatnej przestrzeni parkowo-leśnej z warunkami zabudowy - Biała k. Trzcianki (15 km od Piły) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 32.921 m² , p...

Biała (Biała) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

750 000 PLN

-
-
32921 m2
-
15872370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491797 15872370 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-