• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Dojlidy

Znalezionych ofert: 26

15893542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913726 15893542 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m², położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie 1.1U,MN), który przewiduje zabudowę usługową oraz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN

-
-
994 m2
-
15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 999 999 PLN (10 753 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15887677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w nowoczesnym stylu 27790172 15887677 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i stylowo urządzone 1-pokojowe mieszkanie zaprojektowane ...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

309 000 PLN (12 360 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15864844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Zagórkach działka 27277259 15864844 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - ul. Liniowa 2 działki budowlane obok siebie 663 m² każdaNa sprzedaż d...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 400 PLN

-
-
1326 m2
-
15780856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MICKIEWICZA/DOJLIDY 3 pokoje do wejścia, bez PCC 25814032 15780856 Kupujesz bez podatku PCC 2 %!Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha, w zielonym sąsiedztwie - powstało osiedle dla osób szuka...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (12 377 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15883811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa kawalerka z ogródkiem | garaż | 2025 27675963 15883811 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,5 m², położoną w nowym budownictw...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

375 000 PLN (13 393 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15851246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, z miejscem parkingowym 27012675 15851246 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,24 m², położone na ...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (11 702 zł/m2)

2
1
47 m2
2017
15851473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dojlidach Górnych 27012837 15851473 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek mieszkalny wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 319 m2. z za...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 400 000 PLN (4 389 zł/m2)

6
2
319 m2
2006
15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016