• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 43

15870070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418610 15870070 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

634 887 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
79.86 m2
2026
15869267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406086 15869267 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 119 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
68.82 m2
2026
15868696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388846 15868696 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

498 783 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.74 m2
2026
15868695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388845 15868695 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

487 017 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
61.26 m2
2026
15868642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27387434 15868642 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

571 923 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.94 m2
2026
15868631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27387404 15868631 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

548 550 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15868659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27388623 15868659 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 410 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.19 m2
2026