• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bielany

Znalezionych ofert: 16

15889560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853030 15889560 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość o powierzchni 210 m została starannie wykończona wysokiej jakości materiałami, gw...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 890 000 PLN (9 000 zł/m2)

10
4
210 m2
2006
15890848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883404 15890848 Kęty, obręb Bielany, powiat oświęcimski, województwo małopolskie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3,1442 ha, położona w Bielanach, mieszcząca się na działce zabudowanej sześcioma budynkami o funkcji produkcyjn...

Bielany (Małopolskie, gm. Kęty)

2 200 000 PLN (70 zł/m2)

11
-
31442 m2
1960
15601544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22214757 15601544 Duży dom (bliźniak) z kameralnym ogrodem na zamkniętym osiedlu Bielany Wrocławskie Idealny dla rodziny, firmy , pod wynajem - położony na kameralnym, strzeżonym, zamkniętym osiedlu z własnym ogrodem, wiatą na grilla i placem zabaw dla dzieci.Dom posi...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 670 000 PLN (8 308 zł/m2)

4
1
201 m2
2000
15480774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19516970 15480774 Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy Bielany, gmina Łomazy Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt rolny z wydanymi warunkami zabudowy, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Bielany (gmina Łomazy). Całość została podzielona na 8 równych d...

Bielany (Lubelskie, gm. Łomazy)

399 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
27762 m2
-
15710961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24388685 15710961 Na sprzedaż – działka inwestycyjna 5 063 m² w Bielanach Wrocławskich Świetna lokalizacja w strefie dynamicznie rozwijającej się zabudowy usługowo–handlowej, w sąsiedztwie międzynarodowej szkoły i dużych inwestycji (m.in. Panattoni w promieniu 150 m)....

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

3 690 000 PLN

-
-
5063 m2
-
15159142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11250086 15159142 OPIEKUN OFERTY:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602 Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach WrocławskichUkład pomieszczeń:I POZIOM - pokój do pracy, salon, kuchnia z oknem, łazienkaII POZIOM - otwarta antresola z możliwością całkowit...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

739 000 PLN (9 724 zł/m2)

3
-
76 m2
2006
15085244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9279093 15085244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 260 m2 położony na działce o powierzchni 800 m2 w miejscowości Bielany Wrocławskie.Dom jest wynajęty przez agencje pracy ...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 300 000 PLN (8 846 zł/m2)

12
-
260 m2
1990
15822550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649551 15822550 Opiekun oferty: Barbara BoberNr Licencji PFRN 23784tel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskon...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 599 000 PLN (10 520 zł/m2)

5
-
152 m2
-
15826948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649583 15826948 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023
15778784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25757274 15778784 Na sprzedaż przestronny apartament z tarasem i balkonem Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa 5 pokoi 110m² Bielany Wrocławskie ul. Ogrodowa Powierzchnia: 110 m² (97m2 w KW) 5 pokoi + garderoba + balkon + taras + komórka + garaż podziemny OPIS NIERUC...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 299 000 PLN (11 809 zł/m2)

5
1
110 m2
2012
15766717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25507901 15766717 POLECAM DO SPRZEDAŻY DLA RODZINY LUB INWESTYCYJNIE! Luksusowy  apartament w Bielanach Wrocławskich w czterolokalowym, kameralnym, komfortowym i nowoczesnym budynku. Świetna lokalizacja na spokojnej uliczce, ze świetnym dojazdem do Wrocławia oraz z ...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

169 000 PLN (1 261 zł/m2)

5
2
134 m2
2007
15869043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27396828 15869043 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość o powierzchni 210 m została starannie wykończona wysokiej jakości materiałami, gw...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

10
4
210 m2
2006