• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Borne

Znalezionych ofert: 90

15607338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22357422 15607338 REZERWACJAPrzedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Wyszyńskiego w Bornem Sulinowie . Na nieruchomość o powierzchni użytkowej 107,13 m2 składają się: -...

Borne Sulinowo, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

459 000 PLN (4 285 zł/m2)

4
2
107.13 m2
1980
15538017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20774848 15538017 -Obniżka ceny- Ofertą sprzedaży jest budynek mieszkalny z usługami, w którym zlokalizowane są dwa samodzielne mieszkania, restauracja i pensjonat z 13 pokojami pod wynajem usytuowane na działce nr 38, obręb 05 w Bornem Sulinowie o powierzchni 0,1402...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 900 000 PLN (2 794 zł/m2)

12
-
680 m2
2013
15878228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591312 15878228 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5 m², usytuowane w spokojnej okolicy blisko lasu. Cena nieruchomości wynosi 179 000 PLN, co daje 3 690 PLN za metr kwadratowy. To wspaniała okazja dla osób poszukujących miejsca do remontu według wła...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

179 000 PLN (3 729 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15878205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27591201 15878205 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Apartament położony...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

498 000 PLN (8 300 zł/m2)

3
1
60 m2
1936
15805370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26304669 15805370 Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-usługową o pow. 956 m2 położoną w malowniczej miejscowości Borne Sulinowo. Znajduje się ona przy ulicy Aleja Niepodległości, co zapewnia doskonałą lokalizację oraz możliwość łatwego dostępu do wszystkich miejsk...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

179 000 PLN (187 zł/m2)

-
-
956 m2
-
15810374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26407970 15810374 Działka inwestycyjna o powierzchni 3,0491 HA położona w Bornem Sulinowie na obrzeżach miasta, pomiędzy ulicami Rzemieślniczą i Kolejową. Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż przy starej rampie kolejowej stanowiącej duży utwardzony parkin...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 950 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
30941 m2
-
15642156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23098451 15642156 Borne Sulinowo - OSIEDLE LEŚNE to kompleks 42 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki o pow. od 1002 m2 - 1208 m2 położone na obrzeżach miasta przy ul. Wodociągowej, graniczące z terenem lasów państwowych oraz infrastruktury miejs...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

138 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15675869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23757461 15675869 Działka premium z dostępem do jeziora Pile Borne Sulinowo, ul. NadbrzeżnaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Bornego Sulinowa przy ul. Nadbrzeżnej, z bezpośrednim dostępem do jeziora Pile...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

950 000 PLN (257 zł/m2)

-
-
3699 m2
-
15796074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26111161 15796074 FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powierzchnie, kameralny dwupiętrowy budynek to elementy najnowszej inwesty...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

389 000 PLN (4 631 zł/m2)

3
1
84 m2
1936
15796075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26111162 15796075 FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powierzchnie, kameralny dwupiętrowy budynek to elementy najnowszej inwesty...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

3
1
57 m2
1936
15796076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26111163 15796076 FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powierzchnie, kameralny dwupiętrowy budynek to elementy najnowszej inwesty...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

280 000 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
48 m2
1936
15833670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26853471 15833670 Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 77,65 m², położony w centrum miasta. Ten uniwersalny obiekt idealnie nadaje się na niemal każdą działalność gospodarczą. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co u...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

320 000 PLN (4 156 zł/m2)

2
-
77 m2
1936